Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-05

 
HRGOVIĆ: JEŻELI KIEDYŚ ZMIERZĘ SIĘ Z FURYM, PO PROSTU GO POKONAM

Trwa długi obóz przygotowawczy brązowego medalisty olimpijskiego z Rio Filipa Hrgovicia (12-0, 10 KO), który zakończy się dopiero w połowie kwietnia. W kwietniu Chorwat ma stoczyć przełomową dla swojej kariery walkę. Kto będzie rywalem? Tego wciąż nie wiemy, ale wiele wskazuje na Martina Bakole (16-1, 12 KO). Oddajmy głos Eddie'emu Hearnowi i Hrgoviciowi, któremu jak zwykle nie brakuje pewności siebie.
OTWARCIE GYMU GROMDA FIGHT CLUB

Gym GROMDA Fight Club to nowe miejsce na bokserskiej mapie Polski. To tutaj do swoich gal w komfortowych warunkach będą przygotowywać się zawodowi pięściarze Tymex Boxing Promotion, MB Promotions oraz wojownicy GROMDA. - Otwarcie bram gymu odbędzie się w sobotę, 13 lutego, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego - mówi Mariusz Grabowski, pomysłodawca i właściciel centrum treningowego.
'FURY POWSTAŁ PO PRAWYM WILDERA, JOSHUĘ ZNOKAUTOWAŁ DAWEJKO...'

Justin Fortune to trener specjalizujący się w przygotowaniu fizycznym, znany przede wszystkim ze współpracy z Mannym Pacquiao. Reputacja Fortune'a w środowisku sprawiła, że stał się jednym z ekspertów pytanych o opinię na temat największej możliwej walki we współczesnym boksie - starcia mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z mistrzem świata IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).