DANIEL DUBOIS WRACA NA WIOSNĘ JUŻ Z NOWYM TRENEREM

Daniel Dubois (15-1, 14 KO) po pierwszej zawodowej porażce postanowił trochę pozmieniać w swoim zespole. Wkrótce znów zobaczymy tego prospekta wagi ciężkiej między linami.

"Dynamit" przegrał pod koniec listopada (KO 10) z Joe Joyce'em w walce o mistrzostwo Europy, ale nie zapominajmy, że starszy o dwanaście lat Joyce to wicemistrz olimpijski z ogromnym doświadczeniem. Co cię nie zabije, to cię wzmocni...

Bardzo mocno bijący i wciąż perspektywiczny Dubois postanowił rozejść się z Martinem Bowersem. Od teraz w jego narożniku stać będzie ceniony w Wielkiej Brytanii Mark Tibbs, który współpracuje choćby z Billym Joe Saundersem.

Daniel powrócił już do treningów, ale póki co pracuje nad przygotowaniem fizycznym. Po dokładnej konsultacji z lekarzami dowiedział się, że będzie mógł wrócić do sparingów najwcześniej za trzy tygodnie, a zawalczyć dopiero w kwietniu. I właśnie na kwiecień promujący go Frank Warren planuje zorganizować mu walkę powrotną. Bo przypomnijmy, że Dubois doznał podczas walki z Joyce'em pęknięcia oczodołu i uszkodzenia nerwów w lewym oku.

LEWIS: DUBOIS MUSI ZWIĘKSZYĆ SWÓJ ARSENAŁ, NIE KAŻDEGO ZNOKAUTUJE >>>

- Wciąż jestem przekonany, że ten chłopak może dojść na sam szczyt. Nie jest dzieckiem mediów społecznościowych, interesuje go tylko ciężka praca i walki. Rozmawialiśmy w zeszłym tygodniu. Przyznał, że kontuzja sprawiła, że każdy kolejny cios Joyce'a przeszywał mu głowę z bólu. Pamiętajmy, że nie przegrał przez ciężki nokaut, tylko przez ciężką kontuzję. Jeszcze rundę wcześniej prowadził u dwóch sędziów na kartach punktowych. Chcę mu zorganizować walkę w kwietniu, może w maju. Nie będziemy się z niczym śpieszyć, to wciąż bardzo młody chłopak - mówi Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-02-2021 15:02:10 
Powinien zawalczyć pierwszego dnia wiosny z Marzanną w ramach odbudowy swojej pozycji, ta mu krzywdy nie uczyni i migiem odpłynie w siną dal, a tak na poważnie czeka go mozolna praca, aby wrócić tam gdzie był, albo ewentualnie "Syndrom Brook'a", co nie wróży za dobrze.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 05-02-2021 15:47:35 
Jak zazwyczaj, po weryfikacji zawodnika pożegnali trenera. Jakby to była tylko jego wina. Co będzie jak przy Tibbsie wynik będzie ten sam bo Frank mimo deklaracji znów się pośpieszy? Warren już kiedyś wygadywał na co to Dibuła jest już gotowy.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 05-02-2021 16:05:59 
Prawda jest taka że Dubois zawalczył jak kretyn, przecież on nawet nie próbował blokować ani unikać tych prostych, tylko stał jak kołek i zbierał wszystko na ryj. Czy to wina trenera? nie wiadomo ale myślę że nie, to Daniel wykazuje w ringu iq orangutana.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-02-2021 16:09:49 
Pan "Dan, you are eating too many jabs" został wywalony, no i dobrze. Kiedyś nawet skomentowałem tego trenera na YT, że tym klepaniem Duboisa po plecach bardziej mu zaszkodzi niż pomoże.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.