WALECZNY PROWODNIKOW TEŻ PRZYMIERZA SIĘ DO POWROTU

Skoro wszyscy szykują się do powrotu, to po raz kolejny taki pomysł zaświtał i jemu. Rusłan Prowodnikow (25-5, 18 KO) zapowiedział, że po wakacjach zobaczymy go prawdopodobnie znów w ringu.

"Rosyjski Rocky" ogłosił zakończenie kariery w 2016 roku. Rok później pojawił się pomysł walki z Pacquiao. Potem ogłoszono powrót w kwietniu 2020. Ale na samych zapowiedziach się kończyło. I znów dostaliśmy kolejną zapowiedź powrotu.

Byłemu mistrzowi świata kategorii junior półśredniej wkrótce kończy się kadencja polityczna, więc będzie miał więcej czasu dla siebie. A podobno cały czas utrzymywał się w formie. Znany z efektownego stylu bombardier chciałby zameldować się między linami we wrześniu i raz jeszcze spróbować się z najlepszymi.

- Być może wznowię karierę we wrześniu. Zamierzam znów walczyć o najwyższe cele. Mój menadżer Wadim Korniłow wspiera ten pomysł, a i trener Joel Diaz na pewno ucieszy się znów widząc mnie na sali. Jestem wciąż w świetnej formie i mam pewność, iż znów mogę zostać mistrzem świata. Wystarczą mi dwa miesiące treningów i mogę wracać - zapewnia Prowodnikow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.