Archiwum wiadomości z dnia: 2021-01-29

 
FRANK WARREN: TERAZ NAGLE WSZYSCY SĄ FANAMI JOE JOYCE'A

Joe Joyce (12-0, 11 KO) kontra Aleksander Usyk (18-0, 13 KO) - ten planowany na kwiecień lub maj pojedynek, którego stawką ma być tymczasowy pas WBO, rozwiąże zapewne kluczowe problemy na szczycie wagi ciężkiej, a jego poziom sportowy będzie bardzo wysoki. Promotor Joyce'a, Frank Warren twierdzi, że będący na fali brytyjski olbrzym zyskał wiarę rzeszy nowych kibiców i że będzie dla Ukraińca po prostu za duży.


PLANT I TRUAX W LIMICIE, ROCK JEDNAK ZAWALCZY

Darmani Rock (17-0, 12 KO) ostatecznie pojawił się na ważeniu, zanotował 118,4 kilograma i pokaże się kibicom. Główni bohaterowie - Caleb Plant (20-0, 12 KO) i Caleb Truax (31-4-2, 19 KO), osiągnęli limit kategorii super średniej przed walką o tytuł mistrza świata federacji IBF.
SYN HATTONA ZWIĄZAŁ SIĘ Z FIRMĄ MENADŻERSKĄ JOSHUY

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (24-1, 22 KO) rozwija się nie tylko na polu sportowym, ale także biznesowym. Inwestuje w przeróżne przedsięwzięcia, ale najgłośniej jest o założonej przez niego firmie menadżerskiej 258 Management. Dba ona o interesy m.in Joshuy Buatsiego i Lawrence'a Okoliego, a dziś ogłoszono, że zaopiekuje się synem Ricky'ego Hattona - Campbellem Hattonem.

TRENER FIODOR ŁAPIN O WALCE KRZYSZTOF GŁOWACKI vs LAWRENCE OKOLIE

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od walki Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (15-0, 12 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Niedawno gościliśmy na obozie 'Główki' w Zakopanem i porozmawialiśmy o tym pojedynku z trenerem Fiodorem Łapinem. Ponad 20-minutowy, ciekawy wywiad - zapraszamy!


GARCIA: WALKA Z PACQUIAO JEST DUŻO WIĘKSZA NIŻ WALKA Z DAVISEM

Wszystko wskazuje na to, że walka Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO) z Ryanem Garcią (21-0, 18 KO) zostanie wkrótce oficjalnie ogłoszona. Garcia wyzywał wcześniej na pojedynek Gervontę Davisa, jednak teraz twierdzi, że pierwszeństwo ma pojedynek z filipińską legendą, do którego może dojść już w maju. Nie będzie to prawdopodobnie walka rankingowa, mówi się o pokazowym statusie. Ale Garcia podkreśla wagę wyzwania.