DARMANI ROCK WYCOFAŁ SIĘ Z WALKI Z MICHAELEM COFFIE'EM

Jutrzejsza walka niepokonanych amerykańskich prospektów wagi ciężkiej - Darmani Rock (17-0, 12 KO) vs Michael Coffie (11-0, 8 KO) na gali Plant vs Truax w Los Angeles - zapowiadała się naprawdę ciekawie, ale wygląda na to, że do niej nie dojdzie. Według amerykańskich mediów Rock wycofał się z pojedynku.

Trudno w tej chwili powiedzieć, czym jest spowodowana podjęta w ostatniej chwili decyzja zawodnika z Filadelfii. Pojawiają się sugestie, że organizm gwałtownie zrzucającego wagę 25-latka nie wytrzymał obciążeń i że zawodnik doznał kontuzji, nie mamy jednak jeszcze żadnych wiarygodnych szczegółów. 

Przypomnijmy, że Rock dwóch w ostatnich walkach ważył 131 i i 126 kilogramów - co najmniej o 15 kilogramów za dużo. Wyraźna nadwaga ostudziła atmosferę wokół tego utalentowanego ''ciężkiego'', ale na starcie z groźnym Coffie'em - niepokonanym byłym żołnierzem - Darmani miał być przygotowany dużo lepiej, co potwierdzały posty w mediach społecznościowych.

Na razie wiemy tylko tyle, że Rocka zastąpił Scott Alexander (16-3-2, 8 KO), niezły i zaprawiony w bojach zawodnik, ale nie ma co się oszukiwać - ciężar gatunkowy jutrzejszych zmagań w krainie olbrzymów będzie dużo mniejszy niż oczekiwaliśmy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.