PROMOTOR CRAWFORDA: TO SPENCE RZUCA ZAPOROWE LICZBY, NIE MY

Errol Spence Jr (27-0, 21 KO) czy Terence Crawford (37-0, 28 KO)? Kto tak naprawdę jest numerem jeden w wadze półśredniej? I co stoi na przeszkodzie, by ta walka w końcu doszła do skutku?

Do tej pory wydawało się, że na przeszkodzie stoją konkurujący z sobą promotorzy i stacje telewizyjne, jednak Bob Arum - promotor Crawforda, udowadnia na każdym kroku, że dogadać się potrafi. Szef Top Rank zapenwnia, że i Al Haymon - promotor Spence'a, jest otwarty na rozmowy. Problemy sprawia natomiast sam mistrz WBC/IBF.

- Rozmawiałem z Alem Haymonem osobiście o tej walce. To nie on jest problemem, Haymon jest gotowy na taką potyczkę. To Spence wstrzymuje negocjacje, być może obawiając się porażki. Taka jest prawda. Jedyną przeszkodą jest Errol Spence, a nie Haymon czy PBC. My jesteśmy bardzo pewni swego i wierzymy, że Crawford wygrał w takiej walce. Niestety Spence myśli widocznie tak samo jak my i rzuca zaporowe liczby oraz procenty. Jeśli więc macie do kogoś pretensje, miejcie tylko do Spence'a - powiedział Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 29-01-2021 16:30:40 
Crawford też mówił że nie potrzebuje takiej walki, ale może umknął mi motyw dlaczego tak powiedział. No ale sam też jakby nieco utrudnia mówiąc że nie potrzebuje Spenca do budowania swojego dziedzictwa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.