Archiwum wiadomości z dnia: 2020-12-29

 PRZYJACIEL WILDERA GROZI TRENEROWI FURY'EGO: DOPADNIEMY WAS

Trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Javan Hill pojawił się wczoraj w programie Barbershop Conversations, którego autorzy propagują teorie spiskowe dotyczące lutowej walki Brytyjczyka z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Wobec Hilla i jego podopiecznego wysunięto bardzo poważne oskarżenia i groźby, rozwijając niedawne słowa Wildera. Hill zareagował jednak ze spokojem.GARCIA: PO WALCE Z CAMPBELLEM WYZWĘ NA POJEDYNEK DAVISA

Już tylko kilka dni pozostało do sobotniego hitu: starcia niezwykle popularnego 22-letniego Ryana Garcii (20-0, 17 KO) ze złotym medalistą olimpijskim, 33-letnim Luke'em Campbellem (20-3, 16 KO). Stawką walki dwóch pokoleń jest status pretendenta WBC. Bardzo pewny siebie Garcia już widzi siebie w roli zwycięzcy i planuje kolejne wyzwania.


HOPKINS: SPENCE JR NIE ROZUMIE, NA JAKIM POZIOMIE JEST CANELO

Sporo mówi się ostatnio o walce świeżo upieczonego mistrza świata WBA i WBC wagi super średniej, Saula Alvareza (54-1-2, 36 KO) z mistrzem IBF i WBC wagi półśredniej, Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO). Sceptycznie patrzy na to zestawienie jeden z najlepszych bokserów ostatniego ćwierćwiecza, Bernard Hopkins, który przez lata współpracował z Canelo jako jeden z szefów grupy Golden Boy.