Archiwum wiadomości z dnia: 2020-12-19

 

USYK OTRZYMA WIELKIE PIENIĄDZE I POCZEKA NA WALKĘ MISTRZOWSKĄ?

Obowiązkowym pretendentem WBO wagi ciężkiej jest Aleksander Usyk (18-0, 13 KO), który nie zamierzał czekać i mówiło się, że mistrz świata IBF, WBA i WBO - Anthony Joshua (24-1, 22 KO) - może nawet zwakować pas WBO, by od razu przystąpić do walki z mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Odpowiednie pieniądze mogą chyba jednak skłonić Ukraińca do odstąpienia na jakiś czas od starcia o mistrzostwo.GOŁOWKIN TWIERDZI, ŻE PRZECIĄGAŁ WALKĘ Z SZEREMETĄ

Dzielny Kamil Szeremeta (21-1, 5 KO) został wczoraj na gali w Hollywood zdeklasowany w starciu z mistrzem świata IBF wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO). Pojedynek zakończył się poddaniem między siódmą a ósmą rundą. Po wszystkim Kazach oddał Polakom szacunek, ale stwierdził przy tym, że z premedytacją przeciągał walkę.
CANELO vs SMITH: TYPY DZIESIĘCIU RENOMOWANYCH BOKSERÓW

Już dziś w San Antonio wyczekiwany pojedynek na najwyższym światowym poziomie - Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) kontra mistrz świata WBA wagi super średniej Callum Smith (27-0, 19 KO). Tej wielkiej walki o pasy (w stawce jest również wakujący tytuł WBC) nie trzeba kibicom reklamować. Oto coś na zaostrzenie apetytu: typy bokserów, którzy dobrze - często z autopsji - znają style Meksykanina i Brytyjczyka.