Archiwum wiadomości z dnia: 2020-12-11

 


VLOG RSC: WIELKA BOKSERSKA SOBOTA W LONDYNIE

Andrzej Pastuszek nie zwalnia tempa. W sobotę w Londynie odbędzie duża gala Eddiego Hearna z udziałem dwóch polskich zawodników - Nikodema Jeżewskiego (skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okoliem) oraz Mariusza Wacha (zmierzy się z Hughie Furym). W pojedynku wieczoru Anthony Joshua skonfrontuje się z Kubratem Pulewem w pojedynku o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Najnowszy odcinkek Vloga RSC w całości poświęcony został imprezie Matchroom Boxing. Serdecznie zapraszamy!


FREDDIE ROACH: TYSON FURY ZNOKAUTUJE ANTHONY'EGO JOSHUĘ

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) stoczy jutro walkę z obowiązkowym pretendentem IBF z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), ale wciąż więcej pytań zadaje się AJ'owi na inny temat - walki z czempionem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Do dyskusji na temat tego pojedynku włączył się słynny trener Freddie Roach.

MARIUSZ GRABOWSKI PO GALI GROMDA 3

Mariusz Grabowski jako współwłaściciel organizacji GROMDA mógł być zadowolony po trzeciej gali, podczas której wręczył nagrodę 100 tysięcy złotych Mateuszowi Kubiszynowi za zwycięstwo w głównym turnieju. Tuż po gali podsumowaliśmy dzisiejszą imprezę.


OCZY NA OLIMP #8: CO Z TYMI TALENTAMI W BOKSIE?

Łukasz Famulski w ósmym odcinku cyklu "Oczy na Olimp" wybrał się do Łodzi na rozmowę z Januszem Stabno. Panowie porozmawiali o przyszłości boksu olimpijskiego nad Wisłą oraz polskich talentach i rywalizacji. Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej ponad 30-minutowej rozmowy.


YOURI KALENGA PODPISAŁ KONTRAKT Z KRYSTIANEM KAŻYSZKĄ

Uznana marka wagi cruiser, Youri Kayembre Kalenga (25-6, 18 KO) miał dziś boksować w Wielkim Klinczu na gali Rocky Boxing Night 7 z Nikodemem Jeżewskim, ale Polak zastąpił chorego na koronawirusa Krzysztofa Głowackiego i jutro zawalczy na wielkiej gali w Londynie z Lawrence'em Okoliem. Mimo to Kalenga do Polski przyjechał i Krystian Każyszka, szef Rocky Boxing Promotion podpisał z Francuzem kontrakt.