BYŁY TRENER ANDY'EGO RUIZA STAWIA NA JOSHUĘ W STARCIU Z PULEWEM

Manny Robles - były trener Andy'ego Ruiza Juniora, jedynego na razie zawodnika, który pokonał Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO) - analizuje jutrzejsze starcie Brytyjczyka z obowiązkowym pretendentem IBF w wadze ciężkiej, Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO). 

WSZYSTKO O WALCE JOSHUA vs PULEW >>>

- Czuję, że Joshua wygra przez nokaut w końcowych rundach. Myślę, że będzie kontrolował tempo, utrzymywał walkę na środku ringu, pracował za lewym prostym i ustawiał sobie Pulewa, by trafiać go potężnymi bombami z prawej ręki. Ale walka będzie trudna, Pulew się mocno postawi. On nie jest jakimś popychadłem, to naprawdę dobry ''ciężki'' i zasłużony pretendent - powiedział Robles.

- To będzie bardzo dobry pojedynek. Jedyną słabością, jaką widzę w boksie Brytyjczyka, jest to, że bywa otwarty na ciosy prawą ręką. Jeżeli jego lewa ręka nie będzie wracać odpowiednio szybko, może mieć kłopoty. To zdarzało się w przeszłości, ale Joshua to zdyscyplinowany zawodnik, który ma analityczne podejście do boksu. Potrafi się dostosować do rywala w trakcie walki - dodał były trener Ruiza Juniora, który rozstał się z Roblesem po przegranym rewanżu z Joshuą i pracuje obecnie z trenerem Canelo Alvareza, Eddym Reynoso.

Przypomnijmy, że Ruiz Jr wygrał z Joshuą przed czasem w czerwcu zeszłego roku w Nowym Jorku. Po tej wielkiej niespodziance szybko doszło do rewanżu. W grudniu w Arabii Saudyjskiej Joshua wygrał na punkty i odzyskał pasy mistrzowskie IBF, WBA i WBO. Jeżeli wygra jutro z Pulewem, otworzy sobie prawdopodobnie drogę do przyszłorocznych, wstępnie zaplanowanych starć z czempionem WBC Tysonem Furym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gazun
Data: 11-12-2020 17:24:03 
7 runda pierwsze deski, 8 runda ko dla AJ
 Autor komentarza: slovik
Data: 11-12-2020 17:24:49 
Jak Pulev zawalczy tak głupio jak z Kliczko to padnie do 5 rundy, podobnie jak w tamtej walce. Jak bedzie walczył swoim stylem to może potrwać to dłużej.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-12-2020 17:42:37 
Fajnie jakby nastąpił efektowny powrót Aj, nokautującego bułgara po jakiejś solidnej kombinacji. Przyznam że jestem ciekaw dyspozycji brytyjczyka, zwłaszcza strony ofensywnej. Na plus dobra waga, poniżej 110.
Joshua Powinien być szybszy od Pulewa i to mam nadzieję ustawi walkę. Oczywiście nie wolno lekceważyć Kubrata. To duży, silny i przede wszystkim doświadczony pięściarz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.