Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-22

 

NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ XXVI OMM 2020 KRAŚNIK

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Kraśnika, gdzie dziś młodzi fighterzy zawalczą o finał XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kadeci potrafią zadziwić pojedynkami, a do tego na sali obecny jest cały czas trener kadry Krzysztof Szot, marzący o godnych następcach Mistrza Henryka Średnickiego, a może po latach Belgrad okaże się przychylny i marzenia się spełnią? Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.HUNI WYGRYWA PRZED CZASEM W ZAWODOWYM DEBIUCIE

Zdaniem wielu to najciekawszy młody zawodnik wagi super ciężkiej ostatnich lat w boksie olimpijskim. Ale przecież Justis Huni (1-0, 1 KO) ma dopiero 21 lat. Młody Australijczyk, jeden z głównych kandydatów do złota olimpijskiego, postanowił jednak dla podtrzymania aktywności spróbować swoich sił w zawodowstwie. I właśnie z przytupem zadebiutował.


OCZY NA OLIMP #1 - PILOT

Minęło już 28 lat od... Nie! Na pewno nie dokończę tego zdania, którym niektórzy mniej lub bardziej obserwujący rodzimy boks olimpijski rozpoczynają niemal każdą dyskusję na temat jego kondycji i staje się to już z każdym rokiem coraz zabawniejsze. Dlatego też od dnia dzisiejszego w cotygodniowym cyklu, będącym częścią nowego projektu premium, który rozpoczął się na naszym portalu, będę podejmował różnorodną tematyką związaną z trzyrundową odmianą boksu.