Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-14

 


McGREGOR CHCE WALKI Z POIRIEREM, BO SZYKUJE SIĘ NA PACQUIAO?

Narastają pogłoski o planowanej walce Conora McGregora (MMA 22-4, boks 0-1) z supergwiazdą boksu, Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), który łączy obecnie obowiązki senatora z obowiązkami pięściarza. Sam McGregor podgrzewa atmosferę, twierdząc, że chce zmierzyć się w rewanżu z Dustinem Poirierem, którego pokonał w 2014 roku przed czasu. Rewanż miałby służyć przygotowaniu do walki z Pacquiao.CHORWACKIE PROWOKACJE: 'HRGOVIĆ MASTURBUJE SIĘ, MYŚLĄC O BABICIU'

Brązowy medalista olimpijski z Rio, Filip Hrgović (11-0, 9 KO) sparował kiedyś z Alenem Babiciem (5-0, 5 KO) w gymie ich trenera, Leonardo Pijetraja. Obecnie Pijetraj trenuje tylko Babicia, obaj stali się wrogami Hrgovicia i wciąż atakują go w mediach. Coraz ostrzej. Chorwackie tabloidy rozpisują się o nieuchronnej konfrontacji Hrgović vs Babić i być może werbalna wojna doprowadzi w końcu do prawdziwej walki.
DEONTAY WILDER WCIĄŻ W TRENINGU, SZYKUJE SIĘ DO WALKI

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Bob Arum potwierdził wczoraj, że planowana niedawno na grudzień trzecia walka Brytyjczyka z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) nie dojdzie do skutku. Według Aruma Fury nie jest już zobowiązany kontraktowo do tego pojedynku, gdyż minął określony w umowie czas na organizację gali. Tymczasem Wilder pozostaje w treningu.
KOLEJNA ZMIANA RYWALA GASIJEWA - SEFERI ZASTĄPIŁ JOHNSONA

Przedłużający się w nieskończoność powrót, a zarazem debiut w wadze ciężkiej byłego mistrza świata wagi cruiser Murata Gasijewa (26-1, 19 KO) stanie się wreszcie faktem 31 października w Krasnej Polanie, jednak zapowiadany rywal - Kevin Johnson (35-17-1, 19 KO) - z bliżej nieokreślonych powodów do tego pojedynku nie przystąpi. Zastąpi go występujący zazwyczaj w wadze cruiser Albańczyk - Sefer Seferi (24-3-1, 22 KO).