McGREGOR CHCE WALKI Z POIRIEREM, BO SZYKUJE SIĘ NA PACQUIAO?

Narastają pogłoski o planowanej walce Conora McGregora (MMA 22-4, boks 0-1) z supergwiazdą boksu, Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), który łączy obecnie obowiązki senatora z obowiązkami pięściarza. Sam McGregor podgrzewa atmosferę, twierdząc, że chce zmierzyć się w rewanżu z Dustinem Poirierem, którego pokonał w 2014 roku przed czasu. Rewanż miałby służyć przygotowaniu do walki z Pacquiao.

PACQUIAO DOSTAŁ OSTRZEŻENIE OD WBA >>>

- Myślę, że Conor chce walki ze mną, bo przymierza się do starcia z Pacquiao. Być może UFC domaga się od Conora jeszcze jednej walki, zanim znów wystąpi w boksie. Ale mam wrażenie, że najlepszą drogą do przygotowania się na Filipińczyka jest starcie z innym mańkutem. Tak może być obecnie nastawiony McGregor - powiedział Poirier.

- Zgadza się. Styl mańkuta. Chcę kontynuować rozwój moich umiejętności w MMA trudną walką, a zarazem szykować się do walki z Mannym. Nie jest łatwo balansować między dwoma sportami. Chcę pozostać ''ostrym'', to uczciwe podejście - rzekł w odpowiedzi McGregor.

Przypomnijmy, że ostatnia walka McGregora w MMA (jedyny dotychczas pojedynek Irlandczyka w boksie to niezwykle lukratywne, przegrane w 2017 roku starcie z Floydem Mayweatherem) to tegoroczna, styczniowa demolka na Donaldzie Cerrone na gali UFC 246. Pacquiao walczył natomiast ostatni raz w lipcu zeszłego roku, detronizując czempiona WBA wagi półśredniej Keitha Thurmana. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 15-10-2020 14:10:17 
Jak McGregor wyjdzie do Pacmana to pierwszy raz w życiu postawię $$. Easy work dla MP. Naturalnie CMG ładnie się zaprezentuje przed przegraną. Ale medialnie to nie wygeneruje takiego zainteresowania co pojedynek z Floydem. Tam rekord na 0, mistrzostwo UFC, atmosfera niepewności po pokaże Conor i miażdżenie Mayweathera na konferencjach przez Notoriusa zrobiło swoje. Filipińczyk nie jest taki wygadany jak Money by wchodzić w gierki słowne z Mystic Maciem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 15-10-2020 20:09:22 
@Granitechin
Bukmacherzy nie są głupi, więcej niż 1,08 nie będzie na Pacmana.

A samno opowiadanie przez Poirera o sobie jako przygotowaniu pod Pacquiao - litości. W ogóle to tak walka jest zupełnie bez sensu dla UFC.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 15-10-2020 23:51:05 
Walka dla UFC ma sens finansowy i promocyjny. Dostaną $$ za udzielenie Conorowi zgody na boks i przyciągnie do MMA trochę fanów boksu tak jak to było w 2017
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.