Archiwum wiadomości z dnia: 2020-07-01

 


SHIELDS: DEREWIANCZENKO GŁÓWNYM KANDYDATEM DO WALKI Z CHARLO

Mistrz świata WBC wagi średniej (teoretycznie pełnoprawny, w praktyce jest nim raczej mistrz Franchise, Saul Alvarez), Jermall Charlo (30-0, 22 KO) rozgląda się za kolejnym rywalem. Wygląda na to, że może nim być Ukrainiec Siergiej Derewianczenko (13-2, 10 KO), brązowy medalista mistrzostw świata z 2007 roku i dwukrotny pretendent do tytułu zawodowego czempiona globu.

MAHERSHALA ALI ZAGRA LEGENDARNEGO JACKA JOHNSONA W SERIALU HBO

Szykuje się duże wydarzenie dla kibiców boksu i miłośników filmu. Stacja HBO przygotowuje sześcioodcinkowy serial 'Unruly' na podstawie książki Geoffreya C. Warda 'Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson'. Rolę głównego bohatera - Jacka Johnsona, pierwszego afroamerykańskiego mistrza świata wagi ciężkiej - zagra Mahershala Ali, laureat Oscarów za role w filmach 'Moonlight' i 'Green Book'.


MENADŻER DIMITRIJA BIWOŁA O WALCE ROSJANINA Z CANELO

Mistrz świata WBA wagi półciężkiej, Dimitrij Biwoł (17-0, 11 KO) rzucił jakiś czas wyzwanie samemu Saulowi Alvarezowi (53-1-2, 36 KO), a teraz menadżer Rosjanina, Wadim Korniłow twierdzi, że głównym celem Biwoła nie jest jak najwyższa wypłata za walkę z nadal chyba szukającym rywala Meksykaninem, jednym z najlepiej zarabiających zawodników na świecie.
HEARN O POMYŚLE PPV NA PLATFORMIE DAZN

- Nie chcę, żeby DAZN było miejscem na PPV, nie o to chodziło w tym projekcie. Natomiast zrobienie PPV na DAZN też byłoby interesujące, tym bardziej, że tylko w taki sposób możemy doprowadzić do walki Joshuy z Furym - mówi Eddie Hearn, brytyjski promotor i jedna z twarzy platformy streamingowej DAZN.