JARRELL MILLER: DOŻYWOTNIA DYSKWALIFIKACJA? TO JAKIEŚ SZALEŃSTWO!

- Jestem gotów ponieść konsekwencje, ale dożywotnia dyskwalifikacja? Nie, to jakieś szaleństwo! - mówi Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), który właśnie po raz trzeci w karierze wpadł na niedozwolonych środkach wspomagających.

"Big Baby" oczywiście do niczego się nie przyznaje. W zeszłym roku wpadł na trzech różnych wyrywkowych badaniach i sprzed nosa uciekła mu walka o mistrzostwo świata z Anthonym Joshuą o pasy IBF/WBA/WBO oraz kwota zbliżona do 6 milionów dolarów. Po zawieszeniu miał wrócić 9 lipca i spotkać się w Las Vegas z solidnym Jerrym Forrestem (26-3, 20 KO). Ale znów wpadł!

- Jestem gotów zaakceptować moje zawieszenie i wykonywać w każdym miesiącu różne testy, przez cały okres tego zawieszenia. Zaznaczam jednak, że nigdy, przenigdy nie wziąłem sterydów w celu zwiększenia wydajności i mój zespół bada w tej chwili, w jaki sposób niedozwolona substancja dostała się do mojego organizmu. Nikt nie może być bardziej oburzony całą sytuacją niż ja. Bo to ja straciłem miliony dolarów. I to moja kariera zawisła teraz na włosku. Po co miałbym wracać po dyskwalifikacji i znów świadomie brać tą samą zakazaną substancję? Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. To co się stało jest przykre i przepraszam za całe zamieszanie promotora i menadżera, ale jestem pewien, że wszystko będzie można wyjaśnić i właśnie nad tym pracuje teraz mój zespół. Nigdy przed walką nie wspomagałem się w świadomy sposób niedozwolonymi środkami - dodał pogromca Mariusza Wacha (TKO 9) i Tomasza Adamka (KO 2).

SŁOWA OBURZENIA PO KOLEJNEJ WPADCE DOPINGOWEJ JARRELLA MILLERA >>>

Przypomnijmy, że w miejsce Millera wskoczył Carlos Takam (38-5-1, 28 KO) i to on 9 lipca spotka się z Forrestem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 01-07-2020 12:01:10 
Co za tuman jebany to jest. 3 razy znaleźli u niego całą tablicę Mendelejewa a ten uważa , że dożywotnia dyskwalifikacja to szaleństwo...
 Autor komentarza: Bongo
Data: 01-07-2020 12:24:31 
Jest zbyt głupi żeby zrozumieć czego się notorycznie dopuszcza i jakim może być zagrożeniem a skoro nie zdaje sobie z tego sprawy i jest wielokrotnym recydywistą to nie wolno go nigdy więcej dopuścić do pojedynków rankingowych
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 01-07-2020 12:28:58 
To jest dyskryminacja niebiałych.
Klękajcie przed nim i całujcie mu buty, plugawe białasy.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 01-07-2020 13:07:25 
Jarlerze Millerze :D poprostu przesadziłeś, nie jestem hiporytą i sądzę że większość zawodników bierze lub w pewnym momencie brało sterydy, ale Ty świeciłeś się już jak choinka, nabiłeś się do 145 kg :D zasuwając przy tym jak parowóz, no poprostu już przesadzałeś :D
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 01-07-2020 13:15:06 
jestem też ciekawy diety Millera, tylko żeby podtrzymać taką mase potrzebne jest duuużo jedzenia, do tego Miller jednak trenował więc bilans kaloryczny rośnie, a do tego żeby tyć z tych 120 do 145 kg to już trzeba żreć wiadrami :D
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 01-07-2020 13:21:10 
Bardzo głupie zachowanie, żeby się w ten sposób wypowiadać po kolejnej wpadce, powinno to zostać odebrane na jego niekorzyść. To jest powiedzenie innymi słowy "Tak, oszukiwałem i oszukuję, ale żeby mi zakazać oszukiwania na stałe to niedopuszczalne!"
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 01-07-2020 13:59:46 
Skoro za drugie przyłapanie na dopingu w zasadzie go nie ukarali, bo "tylko" nie doszło do walki z Joshua to się wcale nie dziwię, że tak mówi. Z tego co pamiętam dostał pół roku zawieszenia. To jakiś żart. Pewnie teraz liczy na rok zawieszenia.
Kończ Waść, wstydu oszczędź.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 01-07-2020 14:12:13 
Powinien zamknąć ten naszprycowany tłusty ryj zapaść się pod ziemię a on jeszcze mówi że wszyscy są szaleni a on jest święty jak dla mnie to gorsza parówa od Wildera
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 01-07-2020 14:18:20 
Gość nie ma mózgu. To go dyskwalifikuje dożywotnio.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 01-07-2020 14:21:54 
Zawieszenie go na 3-4 lata z możliwością powrotu po tym okresie przy bardzo restrykcyjnych badaniach - tak - tylko z mojej chorej ciekawości :) co on jest rzeczywiście wart. Czy ma jaja żeby wrócić po takim okresie mając 35-36 lat i co zaprezentuje bez koksu? Czy dalej będzie tak kozaczył i udawał czołg? Podejrzewam, że przede wszystkim nie ma jaj i mimo jeszcze młodego wieku po takiej karze by nie wrócił. "Czysty" powrót w jego wykonaniu oznaczałby zgubienie wielkiego dupska - zejście poniżej 120 kg żeby w ogóle dotrwać kondycyjnie do końca walki. To już jest poza jego zasięgiem, bo to jest leszcz - gruby leszcz ale jednak tylko leszcz.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 01-07-2020 14:30:42 
Whyte z Rivasem też był ładnie nabrany wystarczy popatrzeć na jego oczy na ważeniu każdy bierze z czołówki szkoda Millera bo wypadnie dobry pięściarz z czołówki i raczej nawet jak wróci to pasa nie zdobędzie ma 32 lata dwa lata zawieszenia dostanie wróci w wieku 34-35 lat z jakimś pięściarzem top 30 i raczej do pasa się nie dopcha chyba że ktoś da mu szanse w dobrowolnej obronie szkoda ale wystarczy popatrzeć na gościa że na sucho tak przecież nikt wyglądać nie może to jak strongman tyle że w boksie.
 Autor komentarza: Galed12
Data: 01-07-2020 14:58:54 
"Jestem w stanie ponieść konsekwencje" i "mój zespół bada jak do tego doszło". Jak można być tak głupim, żeby wmawiać ludziom, że to jakaś pomyłka a jednocześnie mówić, że jest się w stanie ponieść konsekwencje, byleby to nie był dożywotni zakaz.
Przecież jakby był niewinny to by się nie godził nawet na miesięczne zawieszenie.
Gość jest tak głupi że szok. Dożywotni zakaz jako przestroga dla innych powinien być, choć nawet 3-4 lata już go udupią całkowicie. Trochę żałuje, że nie zobaczę ciężkiego KO od AJ'a lub Wildera na Millerze.
 Autor komentarza: khorne
Data: 01-07-2020 15:48:08 
"wykonywać w każdym miesiącu różne testy, przez cały okres tego zawieszenia" - tylko kto za to zapłaci, bo takie testy są kosztowne. Wie o tym nasz jeden promotor unikający jak ognia tematu badań dla swojej największej gwiazdy zza siedmiu mórz ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.