WRZESIŃSKI PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z GRUPĄ TYMEX BOXING PROMOTION

Obecny numer jeden polskiej wagi lekkiej, Damian Wrzesiński (19-1-2, 5 KO) przedłużył o cztery lata kontrakt z grupą Tymex Boxing Promotion. Już w przyszłym tygodniu, 10 lipca w Pionkach zobaczymy ''Wrzosa'' w walce wieczoru.

Przypomnijmy, że Wrzesiński związał się z Tymex Boxing Promotion sześć lat temu, w czerwcu 2014 roku. Od tego czasu Polak dobrze soboie radzi na zawodowych ringach, a z jedynej porażki - przegranej w 2017 wyjazdowej walki z Jean Pierre Bauwensem - wyciągnął wnioski. Progres Wrzesińskiego w ostatnich latach jest zauważalny, choć trzeba pamiętać, ża ma on już 32 lata i nadszedł czas na próbę zdobycia jakiegoś znaczącego europejskiego pasa, najlepiej EBU, co zresztą sam bokser zapowiada.

Rywalem ''Wrzosa'' podczas wspomnianej gali w Pionkach będzie Wenezuelczyk Otto Gamez (19-2, 14 KO), który ma na koncie dużo nokautów, ale jest raczej pięściarzem kategorii super piórkowej. Walka Wrzesiński vs Gamez nie będzie oczywiście jedyną atrakcją lipcowej imprezy, zobaczymy także takie walki jak Marcin Siwy (20-0, 8 KO) vs Kamil Bodzioch (6-0, 2 KO), Aleksandra Sidorenko (8-0, 1 KO) vs Karina Kopińska (13-33-4, 3 KO) i Tomasz Gromadzki (10-3-1, 3 KO) vs Stanisław Gibadło (3-0).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.