Archiwum wiadomości z dnia: 2020-06-08

 


ANTHONY JOSHUA O HITOWEJ WALCE BUATSI vs YARDE

Coraz więcej mówi się na Wyspach o hitowym starciu w wadze półciężkiej, walce brązowego medalisty olimpijskiego Joshuy Buatsiego (12-0, 10 KO) z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata, Anthonym Yarde (19-1, 18 KO). Apetyt na ten pojedynek ma m.in. mistrz świata WBA, IBF i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO).


BEST I FACED: BERNARD HOPKINS

Legendarny za życia Bernard Hopkins (55-8-2, 32 KO), wielki mistrz wagi średniej i półciężkiej, dodajmy najstarszy mistrz świata w historii boksu, jako kolejny wziął udział w ankiecie magazynu The Ring i opowiedział o swoich najlepszych i najmocniejszych rywalach.


HUGHIE FURY: W DUŻYCH WALKACH ZOBACZYCIE ZMIANY W MOIM BOKSIE

Hughie Fury (24-3, 14 KO) wciąż jest bardzo młody, zwłaszcza jak na wagę ciężką, a ma już za sobą walki na najwyższym poziomie. Nadal jednak czegoś brakuje w jego boksie i Brytyjczyk obiecuje, że dokonuje potrzebnych zmian i robi postępy, które mamy już wkrótce dostrzec. Oto ostatnia analiza Fury'ego, który wypowiada się m.in. na temat przegranych starć z Kubratem Pulewem i Aleksandrem Powietkinem.


WHYTE: USTAWIAM HOLYFIELDA WYŻEJ W HISTORII NIŻ TYSONA

Mike Tyson ma swoich wiernych wyznawców. I choć dwukrotnie przegrał z Evanderem Holyfield, a ten zdobywał tytuł aż czterokrotnie, w pamięci młodszych kibiców wciąż jaśniej świeci nazwisko Tysona. Natomiast zupełnie inaczej widzi to Dillian Whyte (27-1, 18 KO), posiadacz pasa WBC wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, który znacznie wyżej ceni osiągnięcia Holyfielda.
KAMIL ŁASZCZYK: NAJPIERW PAS EUROPEJSKI, POTEM ŚWIATOWY!

- Mieliśmy inne plany, które pokrzyżowała ta pandemia. Mierzę wysoko, cieszę się jednak, że Piotrek zgodził się na taką walkę. Potrzebuję jeszcze dwóch mocniejszych walk, a będę gotowy na poważniejsze wyzwania. Najpierw pas europejski, potem światowy - mówi Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO), który 20 czerwca w Arłamowie skrzyżuje rękawice z Piotrem Gudlem (10-4-1, 1 KO).