Archiwum wiadomości z dnia: 2020-03-04

 
STS: SZPILKA FAWORYTEM, ALE RADCZENKO W GRZE!

Po ponad dekadzie Artur Szpilka (23-4, 16 KO) wraca do kategorii junior ciężkiej. Jak sprawdzi się po zbiciu sporej ilości kilogramów w konfrontacji z kimś takim jak Siergiej Radczenko (7-5, 2 KO)? I niech Was nie zwiedzie rekord Ukraińca... Mimo tych znaków zapytania firma STS w roli wyraźnego faworyta widzi 'Szpilę'.GERVONTA DAVIS vs LEO SANTA CRUZ W LECIE W LOS ANGELES?

Coraz więcej znaków wskazuje na to, że dojdzie do hitowej walki byłego mistrza świata wagi super piórkowej Gervonty Davisa (23-0, 22 KO) z mistrzem świata czterech kategorii wagowych Leo Santa Cruzem (37-1-1, 20 KO). Obaj zawodnicy udostępniają już nieoficjalne, pozbawione dat plakaty zapowiadające walkę, a donosi o niej także dobrze poinformowany dziennikarz - Mike Coppinger.
NIGEL BENN WYŚMIEWA WILDERA I CHYLI CZOŁA PRZED FURYM

Po porażce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i serii absurdalnych wymówek były już mistrz świata wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) jest bardzo mocno krytykowany. Oto kolejna bezlitosna wobec Wildera wypowiedź, tym razem w wykonaniu byłego mistrza świata wagi średniej i super średniej, Nigela Benna, który nie daje Amerykaninowi szans w trzeciej walce.