PACQUIAO: WRÓCĘ W LIPCU, NAJCIEKAWSZĄ OPCJĄ SPENCE LUB GARCIA

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) potwierdził, że kolejny pojedynek stoczy prawdopodobnie w lipcu i wymienia trzech zawodników, z którymi chętnie by się zmierzył. A na jego liście życzeń znajdują się Mikey Garcia (40-1, 30 KO), Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) i Terence Crawford (36-0, 27 KO).

Wielki "Pac-Man" obchodził niedawno 41. urodziny, wciąż jednak, od blisko dwóch dekad, należy do elity. Może więc przebierać w ofertach, tym bardziej, że zasiada na tronie WBA wagi półśredniej.

- Mam sporo fajnych opcji i ciekawych rywali, jak Mikey Garcia, Errol Spence czy Terence Crawford. Chcą ze mną także walczyć Meksykanie i Kanadyjczycy, tak więc mam wybór. Zacznę obóz w kwietniu i na lipiec będę gotowy - powiedział Filipińczyk w wywiadzie telewizyjnym. Naciskany jednak przez dziennikarza, by wskazał najciekawszą dla siebie opcję, ograniczył się do dwóch nazwisk. - Najciekawsza będzie walka ze Spence'em albo Garcią, choć obaj prezentują inne style walki.

Wcześniej Eddie Hearn, promotor współpracujący z Mikeyem Garcią, zaproponował Manny'emu walkę 11 lipca w Arabii Saudyjskiej, jak łatwo się domyślać, za wielkie pieniądze. Wybór należy jednak do Pacquiao i jego doradców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 04-03-2020 12:34:12 
Manny ja chcę z Tobą walczyc! B-D
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 04-03-2020 13:54:05 
Karzeł nie może przestać.Dziwię się tym co chcą go oglądać.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-03-2020 14:01:24 
A czemu sie dziwisz? Nadal jest w swietnej formie co pokazala wygrana walka z Thurmanem. Ja sie dziwie takim ludziom jak ty, ktorzy wiecznie narzekaja, a jeszcze nazywaja sie fanami boksu..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-03-2020 20:26:38 
Spence jr odpada bo wciąż dochodzi do siebie po wypadku. Zapewne wróci gdzieś w polowie roku z kimś słabszym, także pozostaje Garcia który jest w primie. Jakoś nie widzę żeby Pacman go obskoczył, ale walka na pewno świetna. Zastanawiam się tylko co on chce jeszcze udowodnić, bo żaden z tej trójcy nie będzie łatwym przeciwnikiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.