GERVONTA DAVIS vs LEO SANTA CRUZ W LECIE W LOS ANGELES?

Coraz więcej znaków wskazuje na to, że dojdzie do hitowej walki byłego mistrza świata wagi super piórkowej Gervonty Davisa (23-0, 22 KO) z mistrzem świata czterech kategorii wagowych Leo Santa Cruzem (37-1-1, 20 KO). Obaj zawodnicy udostępniają już nieoficjalne, pozbawione dat plakaty zapowiadające walkę, a donosi o niej także dobrze poinformowany dziennikarz - Mike Coppinger.

GERVONTA DAVIS ARESZTOWANY >>>

Według Coppingera do pojedynku Davis vs Santa Cruz miałoby dojść w lecie w Los Angeles, podobno rozmowy są już na zaawansowanym etapie. Jeżeli do walki dojdzie, byłaby ona zapewne transmitowana w systemie PPV, tak przynajmniej mówiło się w styczniu. Problemem w negocjacjach może być kwestia limitu wagowego, gdyż Davis miał kłopoty ze zmieszczeniem się w limicie 135 funtów przed swoją ostatnią walką i nie wydaje się, by miał wracać do limitu 130 funtów, w którym czempionem jest obecnie Santa Cruz, nie zamierzający z kolei wybierać się do wagi lekkiej.

Przypomnijmy, że Meksykanin zdobył wakujący tytuł WBA wagi super piórkowej na listopadowej gali Wilder vs Ortiz II w Las Vegas, pokonując jednogłośnie na punkty Miguela Floresa. ''Tank'' Davis zadebiutował kilka tygodni później w wadze lekkiej, nokautując w dwunastej rundzie Yuriorkisa Gamboę. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-03-2020 21:54:14 
Tak, świetna wiadomość!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.