Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-24

 


GROMDA: WALKI BOKSERSKIE NA GOŁE PIĘŚCI

Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach prawdziwych, niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry.


'BITKA WARSZAWSKA' - BOREK OGŁOSIŁ MIEJSCE GALI, RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Grupa promotorska MB Promotions poinformowała w komunikacie prasowym, że ich zaplanowana na 4 kwietnia gala w Warszawie pod nazwą 'MB Boxing Night 7: Bitka Warszawska' odbędzie się w hali OSiR na Bemowie. Rozpoczęła się także oficjalna sprzedaż biletów na to wydarzenie. W pojedynku wieczoru Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) skrzyżuje rękawice z twardym Ryanem Fordem (17-6, 12 KO).

TYSON FURY DO OJCA: BYŁEM DLA NIEGO ZBYT SILNY

John Fury nie może podróżować na walki syna za ocean. Wszystko przez kryminalną przeszłość. Ale Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) jest bardzo związany z ojcem, który uczył go boksu od małego. Kiedy więc zrzucił Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z tronu WBC wagi ciężkiej, pierwsze co zrobił w szatni, to zadzwonił do taty.SIERGIEJ KOWALIOW ARESZTOWANY ZA JAZDĘ PO PIJANEMU

Były mistrz świata wagi półciężkiej, Siergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) został dziś rano aresztowany - a następnie po pięciu godzinach wypuszczony - za jazdę samochodem po pijanemu w Los Angeles. Rosjanina zatrzymał patrol policji, który stwierdził objawy spożycia alkoholu. O karze dla Kowaliowa zadecyduje w najbliższym czasie sąd.
GWIAZDY UFC CHĘTNE NA WALKĘ Z FURYM

Dobry 'stójkowicz' MMA nie ma żadnych szans ze znakomitym pięściarzem na zasadach boksu. To wszyscy wiemy, ale pojedynek Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem udowodnił, że czasem show liczy się bardziej niż realny poziom sportowy. Tamta walka wygenerowała ogromne zyski finansowe, dlatego po wczorajszym zwycięstwie Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) w stronę Anglika spoglądają największe gwiazdy wagi ciężkiej organizacji UFC - Stipe Miocic oraz Francis Ngannou.


FRANK WARREN MOCNO O WALCE FURY vs JOSHUA

Coraz głośniej mówi się o możliwości tegorocznej, unifikacyjnej walki mistrza IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o tytuł niekwestionowanego czempiona wagi ciężkiej. Joshuę czeka zapewne w czerwcu obowiązkowa obrona IBF z Kubratem Pulewem, ale współpromotor Fury'ego, Frank Warren doradza AJ'owi inny krok, wbijając przy okazji sporo szpilek.TRENER TYSONA FURY'EGO: TERAZ MOGĘ SKOŃCZYĆ I ODEJŚĆ

Javan Hill wyszedł spod ręki legendarnego Emanuela Stewarda i ma taką samą mentalność jak jego wielki mentor. Bokserzy trenujący w Kronk Gym mają nokautować swoich rywali. A że Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) postanowił na nokaut, niemal w ostatniej chwili zmienił trenera i zatrudnił właśnie Hilla. Wszyscy pukali się w głowę, ale Anglik doskonale wiedział co robi.