Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-22

 DAVID HAYE: FURY WYGLĄDA ABSOLUTNIE FANTASTYCZNIE

Były mistrz świata David Haye jest jednym z niewielu brytyjskich ekspertów, którzy stawiają w dzisiejszej walce mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO) z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO) na zwycięstwo Amerykanina. Fury zrobił jednak na Haye'u bardzo duże wrażenie podczas wczorajszego ważenia, gdy osiągnął aż 123,8 kilogramów, prezentując zarazem wyraźnie widoczne mięśnie.

TRENER WILDERA: ZRZUCANIE BOMB JEST NAJWIĘKSZĄ SZTUKĄ

Jeden z dwóch głównych trenerów mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO), Jay Deas przekonuje przed dzisiejszą walką swojego podopiecznego z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), że Wilder jest kimś znacznie więcej niż tylko atletą obdarzonym potężnym ciosem. Według Deasa bokser z Alabamy to prawdziwy artysta.


FURY: DOZNAŁEM KONTUZJI KOSTEK U NÓG PODCZAS OBOZU

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) przyznał, że podczas przygotowań do dzisiejszego rewanżu z mistrzem świata WBC Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) w Las Vegas, doznał kontuzji obu kostek u nóg. Brytyjczyk twierdzi przy tym, że nie będzie to miało znaczenia podczas pojedynku i że jest gotowy na przyjęcie kolejnych potężnych ciosów bombardiera z Alabamy.


TYSON FURY: 273 FUNTY CZYSTEJ, BRYTYJSKIEJ WOŁOWINY

Jeden z najciekawszych i najlepszych zawodników wagi ciężkiej naszych czasów, Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) twierdzi, że jego zaskakująco duża waga przed dzisiejszym rewanżem z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) w Las Vegas jest zabiegiem absolutnie celowym - i być może warto mu wierzyć, bo w wielkich walkach czuje się jak ryba w wodzie.