Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-25

 


KAMIL ŁASZCZYK POZNAŁ RYWALA NA GALĘ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Poznaliśmy przeciwnika rywalizującego w wadze piórkowej Kamila Łaszczyka (26-0, 9 KO) na gali MB Promotions w Dąbrowie Górniczej, która czeka nas 23 listopada. Wciąż mający nadzieję na najwyższe tytuły 'Szczurek' skrzyżuje rękawice z solidnym Ukraińcem Aleksandrem Jegorowem (20-2-1, 10 KO), który powinien być dla Polaka najpoważniejszym testem od co najmniej trzech lat.


DAVID PRICE PRÓBUJE ZAHIPNOTYZOWAĆ DERECKA CHISORĘ

Brytyjscy weterani wagi ciężkiej, David Price (25-6, 20 KO) i Dereck Chisora (31-9, 22 KO) prywatnie bardzo się lubią, ale koleżeńskie relacje zejdą jutro na drugi plan, gdy skrzyżuję rękawice podczas gali w Londynie. Olbrzym z Liverpoolu wydaje się szczególnie spokojny i wierzy, że stać go na świetne walki z czołówką wagi ciężkiej, do której zalicza Derecka.


NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED WIELKĄ GALĄ W LONDYNIE

Przed nami ważenie przed jutrzejszą galą w Londynie, której walką wieczoru jest pojedynek unifikacyjny w wadze junior półśredniej, Regis Prograis vs Josh Taylor, czyli finał turnieju WBSS. Zobaczymy również kilka innych hitowych starć, takich jak Dereck Chisora vs David Price, Yves Ngabu vs Lawrence Okolie czy Ricky Burns vs Lee Selby.

TRENER CANELO O POTENCJALNYCH RYWALACH NA PRZYSZŁY ROK

Trener najlepiej obecnie zarabiającego boksera na świecie - Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) - Eddy Reynoso wskazał czterech rywali, z którymi Canelo może się zmierzyć w maju przyszłego roku, jeżeli zdoła uporać się z wielkim wyzwaniem, jakim jest konfrontacja z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO), która czeka nas już 2 listopada w Las Vegas.


EDDIE HEARN O JUTRZEJSZEJ GALI: TO MOJA NAJLEPSZA KARTA WALK

Budzący ostatnio coraz większe kontrowersje, ale wciąż niezwykle prężny i skuteczny promotor Eddie Hearn - jeden z największych graczy w bokserskim biznesie - jest dumny z karty walk jutrzejszej gali w Londynie, której walką wieczoru jest pojedynek unifikacyjny w wadze junior półśredniej, Regis Prograis (24-0, 20 KO) vs Josh Taylor (15-0, 12 KO), czyli finał turnieju WBSS.
TRENING OTWARTY CANELO PRZED WALKĄ Z KOWALIOWEM (WIDEO)

Najlepiej zarabiający bokser na świecie, Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) zaprezentował się na treningu otwartym przed jedną z największych walk tego roku, w której skrzyżuje rękawice z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Ta fascynująca konfrontacja czeka nas już 2 listopada w Las Vegas.SULĘCKI: SZPILKA MIAŁBY DUŻE SZANSE Z CZOŁÓWKĄ WAGI CRUISER

Jeden z najlepszych obecnie polskich bokserów, rywalizujący w wadze średniej Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) popiera projekt, który Artur Szpilka (22-4, 15 KO) może przedstawić po sobotniej walce na gali w Sosnowcu z Fabio Tuiachem (29-6, 16 KO). Projektem tym jest przejście do wagi cruiser, czyli kategorii, w której znokautowany ostatnio przez Derecka Chisorę gwiazdor z Wieliczki zaczynał swoją zawodową karierę.54-0! CHAYAPHON MOONSRI PO RAZ DWUNASTY OBRONIŁ PAS WBC

Chayaphon Moonsri (54-0, 18 KO) śrubuje rekord, ale wciąż pozostaje praktycznie anonimowy dla kibiców boksu. I nawet nie chodzi o to, że boksuje w najlżejszej kategorii - słomkowej (47,6kg), tylko o fakt, że nie ma dla niego ciekawych rywali. Dziś Taj obronił tytuł mistrza świata federacji WBC, robiąc samemu sobie prezent w przeddzień 34. urodzin.