DAVID PRICE PRÓBUJE ZAHIPNOTYZOWAĆ DERECKA CHISORĘ

Brytyjscy weterani wagi ciężkiej, David Price (25-6, 20 KO) i Dereck Chisora (31-9, 22 KO) prywatnie bardzo się lubią, ale koleżeńskie relacje zejdą jutro na drugi plan, gdy skrzyżuję rękawice podczas gali w Londynie. Olbrzym z Liverpoolu wydaje się szczególnie spokojny i wierzy, że stać go na świetne walki z czołówką wagi ciężkiej, do której zalicza Derecka.

CHISORA PRZEDSTAWIŁ TRENERA NA WALKĘ Z PRICE'EM >>>

- Nie ma szans, żebym zaczął grać w jakieś gierki Chisory. Jestem zrelaksowany, powiedziałem mu jedynie, że mogę go zahipnotyzować, choć nie zdołałem spojrzeć mu prosto w oczy, bo ubrał okulary przeciwsłoneczne. Brałem lekcje hipnozy - stwierdził 36-letni Price, który wniósł na wagę 120 kilogramów (35-letni Chisora 118).

- Powiedziałem mu, że jutro będzie słaby jak kociątko. Odpowiedział, że to jedyna szansa, jaką mam. I wiecie co? Nie mogę doczekać się tej walki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby sprawdzać się we wspaniałych starciach z najlepszymi - dodał brązowy medalista olimpijski. Jego rywal obiecywał wczoraj wojnę w ringu (odtwarzał m.in. z pomocą telefonu odgłosy owiec idących na rzeź) i dziś powtórzył złowieszcze zapowiedzi, choć widać było w jego słowach zdrowy dystans.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-10-2019 19:54:31 
Szkoda mi trochę Prica, ma sporo zalet żeby osiągać sukcesy w HW, warunki fizyczne, dobry boks i dobry cios a jednak ta krucha szczęka zrobiła z niego niemal journeymana.
Nie mniej myślę że Chisora będzie miał sporo problemów i ciężko tu wyłonić jednoznacznego faworyta.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 25-10-2019 20:48:58 
Najprawdopodobniej ciezkie KO na Davidzie...chyba ze zdazy trafic Chisore najmnocniejszym, po Wilderze, pojedynczym ciosie w HW
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 25-10-2019 22:13:32 
Coś czuję że jutro będzie niespodzianka i Price wygra przez nokaut z Chisorą
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-10-2019 22:31:37 
myślę, że nie zdąży. Uśnie szybciej niż Szpila
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.