BAKOLE ZAWALCZY ZAMIAST BUATSIEGO NA GALI W MANCHESTERZE

Nie dojdzie do zaplanowanej na 2 listopada w Manchesterze walki Joshuy Buatsiego (12-0, 10 KO) z Blake'em Caparello (30-3-1, 13 KO) w eliminatorze do pasa WBA wagi półciężkiej. Brytyjczyka zmogła choroba i lekarze doradzili mu wycofanie się z walki. Eddie Hearn, organizator gali, szybko znalazł zastępstwo.

MARTIN BAKOLE ZASTOPOWAŁ JOHNSONA >>>

W miejsce walki Buatsi vs Caparello zobaczymy pojedynek pogromcy m.in. Mariusza Wacha, mocno bijącego i mającego w tym roku bardzo dobra passę ''ciężkiego'' - Martina Bakole (14-1, 11 KO). Kongijczyk stoczył w tym roku trzy walki i wszystkie wygrał przed czasem, odprawiając kolejno: wspomnianego polskiego ''Wikinga'', Ytalo Pereę i Kevina Johnsona (tego ostatniego tydzień temu). Listopadowy przeciwnik Bakole wciąż jest nieznany, będzie to zapewne solidny journeyman.

Przypomnijmy, że na gali w Manchesterze dojdzie również m.in. do ciekawych pojedynków Katie Taylor vs Christina Linardatou o pas WBO wagi junior półśredniej i Anthony Crolla vs Frank Urquiaga (pożegnalna walka byłego mistrza świata).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.