Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-24

 MICHAŁ CIEŚLAK: ROZWAŻAM ANGLIĘ I USA, CZEKAM NA FAJNĄ OFERTĘ

- Trzeba się poświęcać, więc czy to treningi w Anglii, czy to w Ameryce, jestem gotowy na taki krok. Jeśli nadarzy się ciekawa oferta z zagranicy, na pewno ją przyjmę i postaram się o zwycięstwo - mówi Michał Cieślak (19-0, 13 KO), który właśnie awansował na czwarte miejsce w rankingu WBC kategorii junior ciężkiej i jest już o krok od walki mistrzowskiej.


WILDER: ZNOKAUTOWAŁBYM TYSONA Z CZASÓW ŚWIETNOŚCI

Mistrzowie świata doceniani są często dopiero po latach. Tyson, bracia Kliczko, Lewis - oni na uznanie niektórych kibiców musieli czekać aż do momentu zakończenia kariery, gdy już ich zabrakło. Na pewno sporo osób do przekonania ma wciąż Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO), pomimo znakomitej serii nokautów oraz dziewięciu skutecznych obron pasa WBC wagi ciężkiej.LUKE CAMPBELL: TERAZ CHCĘ WALKI Z HANEYEM

Luke Campbell (20-3, 16 KO) przegrał co prawda do wiwatu z genialnym Wasylem Łomaczenką, lecz po pełnym dystansie i kilku fajnych akcjach zebrał bardzo dobre recenzje. Mistrz olimpijski sprzed siedmiu lat teraz bardzo chętnie zaatakowałby nowego championa WBC wagi lekkiej, Devina Haneya (23-0, 15 KO).
FOTORELACJA: GŁÓWNI BOHATEROWIE GALI W LONDYNIE OKO W OKO

Już w sobotę świetnie zapowiadająca się gala w Londynie z finałem turnieju WBSS kategorii junior półśredniej, a także walkami Chisora vs Price, Burns vs Selby czy Ngabu vs Okolie. Główni bohaterowie stanęli dziś naprzeciw siebie twarzą w twarz, a my prezentujemy Wam fotorelację z ostatniej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.