Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-13

 


NA ŻYWO: I MT DED BOXING CUP - KARPACZ

Zapraszamy na inaugurację ciekawego i dobrze zapowiadającego się starcia, odradzającego się 'Walecznego Ducha' Dolnego Śląska z reprezentacjami innych krajów - Niemiec, Włoch, Czech i Ukrainy. Komentarz w wykonaniu sędziego boksu zawodowego - Włodzimierza Kromki, także możemy spodziewać się ciekawych wywiadów w trakcie trwania zawodów. Rozpiska walk w rozwinięciu.
CLARESSA SHIELDS I CHRISTINA HAMMER W LIMICIE (WIDEO)

Już dziś w nocy polskiego czasu czeka nas największy pojedynek w historii kobiecego boksu: Christina Hammer (24-0, 11 KO) kontra Claressa Shields (8-0, 2 KO) w Atlantic City. Stawką jest absolutne panowanie w kategorii średniej, Amerykanka posiada bowiem pasy WBC, WBA i IBF, a Niemka WBO. Obie zawodniczki zmieściły się wczoraj w limicie wagowym.ŁOMACZENKO ZŁAMAŁ RĘKĘ W WALCE Z CROLLĄ?

Prawdziwy wirtuoz współczesnego pięściarstwa, Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) zniszczył wczoraj Anthony'ego Crollę (34-7-3, 13 KO) i obronił tytuły mistrza świata wagi lekkiej federacji WBO i WBA. Prawy sierpowy, którym znokautował Brytyjczyka, był wręcz doskonały, ale być może doprowadził do kontuzji. Tak przynajmniej twierdzi Crolla.

PEWNE ZWYCIĘSTWO BESPUTINA, CORAZ BLIŻEJ WALKI Z CRAWFORDEM?

Mistrz Europy w boksie olimpijskim z 2013 roku, groźny Aleksander Besputin (13-0, 9 KO) pokonał wczoraj Alfredo Blanco (20-8, 11 KO) na gali Łomaczenko vs Crolla w Los Angeles. Rosjanin to obecnie numer jeden rankingu WBA wagi półśredniej, ale coraz głośniej mówi się o jego starciu z mistrzem WBO, Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO).