Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-06

 
HRGOVIĆ I HUNTER ZAWALCZĄ NA GALI USYK vs TAKAM 25 MAJA

Wczoraj tuż przed północą dowiedzieliśmy się, że 25 maja w Oxon Hill dojdzie do walki Aleksander Usyk vs Carlos Takam - debiutu Ukraińca w wadze ciężkiej. Kilka godzin później wiemy, że w Oxon Hill zobaczymy również walki dwóch innych bardzo ciekawych zawodników królewskiej dywizji - Filipa Hrgovicia (7-0, 5 KO) i Michaela Huntera (16-1, 11 KO).


WACH PRZEGRAŁ PRZED CZASEM!

Mariusz Wach (33-5, 17 KO) zapowiadał przed walką 'koniec opierdzielania się' i choć na ringu w katowickim Spodku zobaczyliśmy Wikinga aktywniejszego niż w większości jego ostatnich walk, jednak było to stanowczo za mało na Martina Bakole Ilungę (12-1, 9 KO), który zastopował naszego pięściarza w ósmej rundzie.
ROBERT PARZĘCZEWSKI: POKAŻĘ CZUDINOWOWI POLSKĄ SIŁĘ

- Czudinow jest póki co w dobrym humorze, ale zamierzam mu spieprzyć ten dobry nastrój. Jest szacunek, ale wejdę do ringu bez respektu i pokażę mu polską siłę - zapowiada Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) przed dzisiejszą konfrontacją z Dmitrijem Czudinowem (21-4-2, 13 KO), byłym mistrzem federacji WBA w wersji tymczasowej.DEONTAY WILDER: LUDZIE CHĘTNIE ZOBACZĄ MOJĄ WALKĘ Z KLICZKĄ

Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) czeka na duże nazwiska, za które mógłby zarobić naprawdę dobre pieniądze. Joshua i Fury boksują na innych stacjach, więc ciekawą opcją dla mistrza WBC wagi ciężkiej byłby na przykład dawny dominator królewskiej kategorii, Władimir Kliczko (64-5, 53 KO). W kuluarach coraz głośniej o powrocie 43-letniego Ukraińca ze sportowej emerytury.OSTATNI TANIEC PATRYKA SZYMAŃSKIEGO!

Dla Patryka Szymańskiego (19-2, 10 KO) walka w katowickim Spodku okazała się naprawdę ostatnim tańcem. W wywiadach przed pojedynkiem zapowiadał, że w przypadku porażki z Robertem Talarkiem (24-13-2, 16 KO) zakończy karierę. I to rzeczywiście było niestety ostatnie tango Szymańskiego w Katowicach. Ale jego walkę z Talarkiem zapamiętamy na długie lata, przejdzie do historii polskiego boksu. W całej walce obaj rywale znaleźli się łącznie na deskach 10 razy!


WYNIKI GALI BFC W NOWYM SĄCZU

Za nami gala BFC w Nowym Sączu, organizowana przez Jerzego Galarę (Golden Team). Podczas gali mieliśmy okazję oglądać zarówno walki zawodowe, jak i pojedynki boksu olimpijskiego. W rozwinięciu podajemy wyniki starć zawodowych, a także zapraszamy do oglądania zapisu transmisji, którą nasz portal przeprowadził dla Was na żywo.