Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-28

 FINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Bogate pięściarskie godziny, ogromna ilość gal i nieprzespane noce, ale dla młodzików to dopiero wstęp do wielkich bojów, które przecież czekają, ale kiedyś trzeba zmierzyć się na wyższym poziomie. Mistrzostwa Polski Młodzików - prezentujemy wyniki półfinałów i zestawienie par walczących o złoto na niedzielnych finałach.


NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX - FINAŁ

Podsumowanie sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Myślenicach. Zapraszamy na pojedynki zawodników boksu olimpijskiego we wszystkich kategoriach wiekowych, gwarantując tym samym cały przekrój umiejętności i skalę możliwości wychowanków wielu klubów z całej Polski. Zapraszamy do oglądania relacji.MISTRZOWIE POLSKI MŁODZIKÓW NA ROK 2018

W niedzielę wybrzmiał ostatni gong podczas VII Mistrzostw Polski Młodzików, co oznaczało, że poznaliśmy, tych którzy stanęli na najwyższym stopniu podium wywalczając tytuł Mistrza roku 2018 w dwudziestu kategoriach wagowych - przyszłości pięściarstwa amatorskiego. Poznajmy wyniki wszystkich walk finałowych.

FANTASTYCZNY JACOBS POKONAŁ NA PUNKTY DEREWIANCZENKĘ

Walka wieczoru o tytuł IBF World w wadze średniej - na gali w nowojorskim Madison Square Garden Theater - była spektaklem na najwyższym poziomie, ale wyraźnie wyróżniał się w nim jeden aktor - Daniel Jacobs, który stoczył chyba najbardziej kompletną walkę w swojej karierze i wyraźnie - choć nie w oczach wszystkich sędziów - pokonał na punkty bardzo mocnego przecież Siergieja Derewianczenkę.