HAYE: REWANŻ WHYTE-CHISORA ZROBIONY W 90%

David Haye, od niedawna menedżer Derecka Chisory (29-8, 21 KO), zapowiedział, że najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia zostanie oficjalnie potwierdzona walka pomiędzy "Del Boyem" a Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO).

- Pracujemy nad tą walką, wszystko jest już ustalone w 90 procentach. Wszystkie największe przeszkody zostały usunięte, znajdujemy się w bardzo dobrym miejscu. Trzeba to wszystko tylko dopiąć i mamy nadzieję, że na początku tygodnia ogłosimy walkę, którą wszyscy chcą zobaczyć - stwierdził "Hayemaker".

Whyte i Chisora walczyli już ze sobą w grudniu 2016 roku. Po dramatycznej walce Whyte zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-10-2018 17:10:56 
Whyte musi się na tą walkę zgodzić a ten boi się Chisory a raczej przegranej z nim. Przegrana wysyła go lata świetlne do tyłu więc Hearn będzie musiał dużo zapłacić. Chisora mistrzem nie będzie i o tym doskonale wie dlatego szuka kasy a walka z Whytem taką zapewnia.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 28-10-2018 23:04:08 
za dwa dni....będzie 92%

Tu nie chodzi o Whytea czy Chisore ...tu chodzi o kwiecień i walkę na Weambley z AJ. Wątpię żeby się dogadali z DW, wiec Whyte będzie na kwiecień planowany. Dobrze byłoby to podeprzeć jakaś dobra wygrana Whytea. Po tym jak odmówili Ortizowi ,breazele tez już ma zaplanowane coś, to nie bardzo jest wybór.
Derek jest niezrównoważony emocjonalnie i psychicznie ,wiec logicznemu Ediemu pewnie ciezko sie z nim negocjuje, to dobrał sobie Haye.
Walka sie raczej na pewno odbędzie, bo Edi nie ma za bardzo wyboru co do przeciwnika.Kwiecień i tak najważniejszy to ma być przystawka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.