Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-18

 


LEMIEUX KOLEJNYM RYWALEM CANELO?

W sobotnią noc David Lemieux (40-4, 33 KO) błyskawicznie i brutalnie rozprawił się z Garym O'Sullivanem (28-3, 20 KO), poprzedzając rewanż Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem (50-1-2, 34 KO). I to właśnie kanadyjski puncher będzie prawdopodobnie kolejnym przeciwnikiem nowego mistrza świata wagi średniej federacji WBA i WBC.BOKS Z TEATRALNYM KLIMATEM

Dopiero co zakończyły się XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet, a już na horyzoncie pojawił się również w trzynastym wydaniu wojownik z Bytomia. Imieniem Leszka Błażyńskiego zadźwięczy pięściarskim akcentem ring w teatrze - wszystko to do zobaczenia już z początkiem października.


ZMIANA RYWALA DLA TOMKA GROMADZKIEGO

- Z dotychczasowego przebiegu kariery jestem zadowolony, a zmiana rywala tuż przed walką to dla mnie nowe i ważne doświadczenie  mówi efektownie boksujący Tomasz Gromadzki (7-1-1, 2 KO) z grupy Tymex Boxing Promotion przed galą JSW Boxing Night, która odbędzie się 21 września w Jastrzębiu-Zdroju.MANNY PACQUIAO: JEŚLI NIE MAYWEATHER, TO KHAN, BRONER LUB CRAWFORD

Podobno rewanż Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO) z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO) może zostać ogłoszony w przeciągu tygodnia. Pytanie tylko, czy to poważna informacja, czy jedynie badanie rynku i opinii publicznej? W każdym razie Filipińczyk, który chętnie zrewanżowałby się Amerykaninowi, a przy okazji zarobił kolejne miliony dolarów, daje Floydowi ultimatum i wyznacza ostateczny termin na dopięcie tematu.

MATEUSZ MASTERNAK: LECIMY NA FLORYDĘ PO ZWYCIĘSTWO!

- Nie zastanawiam się, kto jest faworytem, po prostu chcę wyjść i zrobić swoje. Każdy ma przecież dwie ręce i każdego można pokonać - mówi Mateusz Masternak (41-4, 28 KO), który w ćwierćfinale turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej spotka się z jednym z głównych faworytów do końcowego sukcesu, Yunierem Dorticosem (22-1, 21 KO). Pojedynek odbędzie się 20 października w Orlando.