KAMIL SZEREMETA: CHCIAŁBYM WYGRAĆ PRZEZ NOKAUT

Już za cztery dni na gali KnockOut Boxing Night #3 w Łomży Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) będzie bronić tytułu mistrza Europy kategorii średniej w starciu z Hiszpanem Rubenem Diazem (25-1-2, 16 KO). Dla niepokonanego białostoczanina będzie to pierwsza obrona pasa wywalczonego w lutym.

Jeden z najwyżej notowanych w światowych rankingach polskich pięściarzy ma za sobą długie i mocne przygotowania.

- To było 12 tygodni ciężkiej pracy. Byliśmy na obozie kondycyjnym w górach Zakopanem. Byliśmy na obozie sparingowym w Anglii. Uważam że był to jeden z najlepszych okresów treningowych w mojej karierze - mówi zawodnik grupy KnockOut Promotions.

- Wiem, że Diaz ma niebezpieczną lewą rękę i będę musiał na nią uważać, ale liczę, że będę od niego szybszy i to ja będę dyktował warunki w ringu. Chciałbym podobnie jak ostatnio w Rzymie wygrać przez nokaut i dać kibicom dobre widowisko - zapowiada przed zbliżającą się walką Szeremeta.

Podczas KnockOut Boxing Night w Łomży dojdzie także do ciekawego pojedynku w wadze półciężkiej, w którym niepokonany Paweł Stępień skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Dimitrim Suchockim. Między linami wystąpią ponadto Przemysław Zyśk i Michał Syrowatka. Transmisja z imprezy w TVP Sport i TVP 1.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 18-09-2018 14:14:28 
To zapomnij .Z watą w ręku to możesz sobie nokautować muchy .
To Ruben może cię znokautować i ma na to duże szanse.
Ty spróbuj go wypunktować i tyle.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-09-2018 14:18:31 
Boże, czym mniejsza wiedza, tym więcej do powiedzenia...
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 18-09-2018 16:18:26 
No tajemnicą żadną nie jest że Kamil nie ma mocnego uderzenia. Też jestem zdania że "fajnie by było"
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-09-2018 18:05:17 
Może Szeremeta poprawił siłę ciosu i od teraz będzie wszystkich nokautował, w końcu pierwsze TKO było z no namem, drugie przez RTD a EBU, poważna walka już przez TKO, więc statystycznie siła ciosu rośnie;) Coś jak Sulęcki, niby wata w rękawicach a 7 ostatnich walk wygranych przez KO,TKO. Chłopaki się rozkręcają.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.