Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-28

 


HEARN: WILDER POWINIEN OTRZYMAĆ TYTUŁ 'MISTRZA INSTAGRAMU'

Po zakończonych fiaskiem negocjacjach dotyczących unifikacyjnej walki w wadze ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) a Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) obozy obu pięściarzy ciągle przerzucają się odpowiedzialnością za to, co się wydarzyło. Eddie Hearn pokreśla jednak, że nadal ma ambicję doprowadzić do starcia na szczycie wagi ciężkiej.


TRUDNY TEST PRZED KAVALIAUSKASEM

Nadzieja litewskiego boksu Egidijus Kavaliauskas (19-0, 16 KO) już 7 lipca na gali grupy Top Rank w amerykańskim Fresno przejdzie być może najtrudniejszy test w całej zawodowej karierze. Brązowy medalista mistrzostw świata amatorów tego dnia zmierzy się z mocno bijącym Juanem Carlosem Abreu (21-3-1, 19 KO).


WIDEO: BRUTALNY I WIDOWISKOWY EFE AJAGBA NOKAUTUJE

Efe Ajagba (5-0, 5 KO) to zdecydowanie jeden z najgorętszych prospektów wagi ciężkiej. Obchodzący niedawno 24. urodziny Nigeryjczyk brutalnie obchodzi się ze swoimi rywalami. W ostatnim starcie ciężko znokautował Della Longa, a oficjalny kanał PBC zaprezentował teraz kibicom ten krótki pojedynek. Obejrzyjcie tego chłopaka w akcji, wkrótce może być o nim głośno.