PULEW-MILLER 1 WRZEŚNIA W BUŁGARII?

Kubrat Pulew (25-1, 13 KO) wyraził gotowość do walki z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO) w eliminatorze do tytułu IBF w wadze ciężkiej. Pojedynek może się odbyć 1 września w Bułgarii.

- Z radością powitam Jarrella Millera w Bułgarii. Będzie to okazja, by zaprezentować naszą ekscytującą walkę w wadze ciężkiej wdzięcznym kibicom boksu - oświadczył 37-letni pięściarz.

Nowojorska grupa Epic Sports & Entertainment wygrała w tym tygodniu przetarg na organizację tego pojedynku. Wyłożyła $2,111,111 i przeszło dwukrotnie przebiła ofertę grupy Sauerland.

- Kontrakty zostały wysłane, czas zorganizować tę walkę 1 września w Sofii, stolicy Bułgarii. Stawka jest duża, bo zwycięzca będzie obowiązkowym pretendentem dla Anthony'ego Joshuy - powiedział Iwajło Gocew, dyrektor generalny Epic Sports.

Miller nie określił jeszcze, czy przystąpi do potyczki z Pulewem. Wcześniej walki z Bułgarem odmówił Dillian Whyte, który także miał się z nim spotkać w eliminatorze IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tysiok
Data: 28-06-2018 14:36:09 
Ten remis w rekordzie Millera zaczyna wyglądać coraz bardziej charakterystycznie.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 28-06-2018 16:55:44 
tysiok What do you mean ?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-06-2018 16:57:06 
Zaczyna robić się ciekawie. Whyte vs Parker i Pulev vs Miller to dwie na prawdę fajne walki w HW do tego AJ vs Povetkin.
Miller faworytem. Pulev potrafił jabem przewrócić Dimitrenkę ale za to Kliczko wymłócił go jak małolatę. Miller ze swoim parciem do przodu i ilością bitych ciosów jest faworytem 70/30.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-06-2018 18:13:11 
lewy prosty Pulewa to wzór do naśladowania, rzekłbym, że jest iście książkowy w dodatku spore gabaryty i

przyzwoity sposób poruszania lokują go w nadal w czołówce wagi ciężkiej, niestety wata w rękawicy

i nadchodzący wielkimi krokami wiek emerytalny dyskwalifikują go jako potencjalnego mistrza.

Coś mi się wydaję iż Kubrat nie wypiję/obiję tego Millera.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-06-2018 20:03:31 
W sumie Ciekawa walka zgodze z kolezką wyżej jab Pulewa jest bardzo przyzwoity i frustujący dla przeciwnków podobało mi się jak punktował tym jabem Chisorę.
Walka bez wyraźnego faworyta Millerco prawda jest potwornie silny fizycznie z mocnym ciosem poza tym to fizol z przeciętną pracą nóg ,obroną i balansem i sądzę jak dojdzie do tej walki to Pulew ma szanse trzymać na dystans i wypunktować
surowego technicznie Amerykańca
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.