JENNINGS-DIMITRENKO: W STAWCE PAS WBO INTERNATIONAL

Redakcja, Informacja prasowa

2018-06-28

Wakujący pas WBO International w wadze ciężkiej znajdzie się w stawce walki pomiędzy Bryantem Jenningsem (23-2, 13 KO) a Aleksandrem Dimitrenką (41-3, 26 KO). Pojedynek odbędzie się 18 sierpnia w Ocean Resort Casino w Atlantic City.

- Dimitrenko to duży, trudny rywal. Ciężko pracowałem na swoją pozycję, każda walka to dla mnie ryzyko. Jestem pewny siebie, ale nie lekceważę żadnego rywala. Kibice mogą się spodziewać po mnie najlepszego - oświadczył Jennings.

- Czekam na tę walkę, to szansa na awans w wadze ciężkiej. Jeszcze nigdy boks nie sprawiał mi takiej frajdy. Pojedynek z Jenningsem przychodzi w idealnym momencie, wykorzystam tę szansę - stwierdził z kolei Dimitrenko.

Organizatorzy ogłosili, że tuż przed tym, jak w ringu pojawią się Jennings i Dimitrenko, boksować będą Jesse Hart (24-1, 20 KO) i Mike Gavronski (24-2-1, 15 KO). Hart położy na szali pas NABF w wadze super średniej.

Na gali zaprezentuje się też m.in. Shakur Stevenson (7-0, 4 KO), srebrny medalista olimpijski z Rio de Janeiro. Przeciwnikiem startującego w wadze piórkowej 21-latka będzie Carlos Ruiz (16-4-2, 6 KO). Pojedynek zakontraktowano na osiem rund.

Galę będzie transmitować za oceanem telewizja ESPN.