Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-11

 

ZAPOWIEDŹ: MECZ MAZOWSZE vs TELAWIW

14 czerwca przylatuje do Polski drużyna Maccabi Tel Awiw, aby dwa dni później stoczyć dziewięć pojedynków z reprezentacją Mazowsza - choć braki w składzie zasili utytułowana Kinga Szlachcic z Zielonej Góry, a w kategorii ciężkiej Piotr Szczukowski z klubu Gruchała Boxing Team Chojnice pozostały skład już z regionu oraz program w rozwinięciu.


WARREN: TYSON FURY MUSI DALEJ ZRZUCAĆ WAGĘ

- Przed Tysonem jeszcze dużo pracy. Na pewno do startu w Belfaście będzie musiał jeszcze zrzucić wagę. Jego rywal również będzie wyższego kalibru nie ten ostatni - zapowiada Frank Warren, promotor Tysona Fury'ego (26-0, 19 KO), który po sobotnim zwycięstwie nad przestraszonym Seferem Seferim kolejny pojedynek stoczy 18 sierpnia podczas imprezy z walką wieczoru Carla Framptona.


KICKBOXER SIĘGA PO MARZENIA W BOKSIE

Michał Ciach, bo o nim będzie mowa - nie boi się wyzwań, a tym bardziej, jeśli idą za tym duże pieniądze. Żaden dobrze ułożony fighter nie odmówi ciekawej propozycji. Porozmawialiśmy z Michałem przed jego walką z Michaelem Pagem - dużą gwiazdą MMA, ale toczącym pojedynki właśnie w boksie. Zachęcamy do lektury.