Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-13

 
100 MILIONÓW FUNTÓW ZA TRZY LATA DLA JOSHUY!

Każdy chciał mieć w swojej stajni Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO), gdy ten sięgnął po złoty medal olimpijski. Ostatecznie skusił go Eddie Hearn. Brytyjscy dziennikarze donoszą, że kilka lat później, gdy AJ zasiada już na tronie WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej, obaj panowie wstępnie postanowili przedłużyć świetnie działającą współpracę.


GŁOWACKI NOKAUTUJE W PIERWSZEJ RUNDZIE!

Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO) brutalnie rozprawił się z Santanderem Silgado (28-5, 22 KO) w głównej walce wieczoru KnockOut Boxing Night 1 w Wałczu. Były i miejmy nadzieję przyszły mistrz świata kategorii junior ciężkiej wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie!
BOXREC A POLSKA KATEGORIA JUNIOR CIĘŻKA

Waga junior ciężka od dawna nazywana jest polską kategorią. To właśnie na granicy 90,7 kilograma Polacy odnosili w ostatnich latach największe sukcesy. W nocy szybkie zwycięstwo zanotował Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO), a niedawno wygrane do swoich rekordów dodali też Masternak i Balski. Oto jak przedstawia się ranking najlepszych polskich pięściarzy.


HUGHIE FURY ZASTOPOWAŁ SEXTONA

Hughie Fury (21-1, 11 KO) po punktowej porażce z Josephem Parkerem obiecywał, że popracuje więcej nad tężyzną fizyczną i siłą ciosów, tak by uderzać z większą mocą. I chyba coś rzeczywiście się w tej kwestii u niego ruszyło.
PRZEMKA RUNOWSKIEGO CZEKA PRZERWA

Przemysław Runowski (17-0, 3 KO) pokonał przez dyskwalifikację wyczerpanego Siergieja Guliakiewicza, ale zwycięstwo okupił odnowieniem starej kontuzji. Efekt? Na pewno nie zobaczymy 'Kosiarza' za trzy tygodnie w Rzeszowie, gdzie pierwotnie miał zaboksować. Pytanie jak długo teraz potrwa jego przerwa?
JAIME MANGUIA ZDEMOLOWAŁ ALEGO - OTO NOWY MISTRZ WBO

Oto nowa gwiazda ringów zawodowych? Młodziutki Jaime Munguia (29-0, 25 KO) niedawno miał być rywalem Giennadija Gołowkina, lecz komisja stanowa uznała, że jest zbyt słaby. Kilka dni później pojawiła się inna oferta. Meksykanin wskoczył w miejsce kontuzjowanego Liama Smitha i zaatakował tytuł mistrza świata kategorii junior średniej według federacji WBO. A swoją życiową szansę wykorzystał w stu procentach.