Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-27

 KIWIOR ZADEBIUTUJE 3 MARCA W WALSALL. ZNAMY NAZWISKO RYWALA

Po kilku miesiącach ciężkich treningów w Anglii Damian Kiwior (0-0) zadebiutuje na zawodowych ringach. Były czołowy polski amator zawalczy 3 marca w Walsall podczas gali grupy Black Country Boxing Promotion. Jak informuje BOKSER.ORG, rywalem Kiwiora będzie Anatolij Ljubienow (1-3) z Bułgarii. Ćwierćfinalista mistrzostw Europy oraz uczestnik mistrzostw świata na zawodostwie będzie boksować w wadze półśredniej.
START EXTRA LIGI BOKSU W POLSCE

Czyż nie na to czekaliśmy? Dobry znak - w kuźni talentów na Dolnym Śląsku rozegrany zostanie inaugurujący Extra Ligę Bokserską - mecz pomiędzy drużynami gospodarzy, a reprezentującymi okręg lubelski zawodnikami Olimpu. Czy kibice dopiszą się do tego startu? Bo na zacięte pojedynki, na najwyższym sportowym poziomie możemy liczyć z pewnością.


KOWNACKI: MISTRZ POWINIEN BYĆ JEDEN

- Dałem dobrą walkę. Moją misją jest zdobycie mistrzostwa świata wagi ciężkiej, a wygrana przed czasem nad Kiladze sprawiła, że jestem już dużo bliżej swojej szansy i walki o tytuł - mówi Adam Kownacki (17-0, 14 KO), który najpierw odprawiając w lipcu zeszłego roku Artura Szpilkę (TKO 4), a w zeszłym miesiącu Iago Kiladze (KO 6), w końcu został doceniony przez kibiców oraz ekspertów.PACQUIAO WRÓCI BEZ ROACHA?

Po raz pierwszy od 2001 roku w narożniku Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) może zabraknąć Freddiego Roacha. Krążą plotki, że 39-letni Filipińczyk zatrudni nowego szkoleniowca na stanowisko głównego trenera.