Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-04

 
KOWNACKI Z OBOZU POWIETKINA: SZYKUJEMY COŚ NAPRAWDĘ FAJNEGO

Adam Kownacki (16-0, 13 KO) w śnieżnej Rosji kończy powoli sparingi z Aleksandrem Powietkinem (32-1, 23 KO). Czeka go ostatnie kilkanaście rund, po czym powoli będzie przygotowywać się już pod konkretnego rywala, choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia jego walki. Przypomnijmy, iż powrót Polaka z Brooklynu wstępnie szykowany jest na 20 stycznia.
ŁOMACZENKO: REWANŻ Z SALIDO? TERAZ ON JEST JUŻ NIKIM

- Już raz go pobiłem i nie muszę tego robić ponownie. Mam mnóstwo opcji i wybiorę najlepszą, jaka będzie dostępna - obwieścił kilka dni temu Orlando Salido (44-13-4, 31 KO). A sam Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) też chyba nie zaprząta sobie już głowy takim rewanżem. Wcześniej traktował go ambicjonalnie, teraz patrzy dużo dalej.
KONSULTACJE W GRUDZIĄDZU NA '5 z PLUSEM'

Przez trzy dni na obiektach MKS 'Start' Grudziądz przebywali w ramach konsultacji szkoleniowej zawodniczki i zawodnicy kadr wojewódzkich z okręgów: wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Obszerna fotorelacja w rozwinięciu.LUIS ORTIZ POZNAŁ RYWALA NA PIĄTEK

Wyścig z czasem zakończony pomyślnie. Zaraz po tym, jak Luis Ortiz (27-0, 23 KO) został przez federację WBC oczyszczony z zarzutów o stosowanie dopingu, zaczęto szukać mu rywala. I udało się. Tak oto 'King Kong' pokaże się w najbliższy piątek podczas gali w Hialeah Park Racing & Casino w Miami na Florydzie.