Archiwum wiadomości z dnia: 2017-10-02

 ROBERT TALAREK ZNOKAUTOWAŁ RYWALA, A RANO POSZEDŁ DO PRACY W KOPALNI!

Robert Talarek (19-12-2, 12 KO) pomimo swojego rekordu należy do europejskiej czołówki wagi średniej oraz super średniej. Statystyczny serwis BoxRec klasyfikuje go na 33. miejscu w światowym zestawieniu. Wczoraj wieczorem Talarek zastopował w trzeciej rundzie Ericlesa Torresa Marina (20-12-1, 8 KO), wziął prysznic i już dziś rano... poszedł do pracy pod ziemię do kopalni. Takich twardzieli cenimy najbardziej. Poniżej wideo z walki Talarek vs Marin!


MAYWEATHER JR SPŁACA DŁUGI

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) spłaca długi wobec 'skarbówki'. Amerykańskie media donosiły, że sięgają one blisko trzydziestu milionów dolarów, ale podobno Floyd nie zrealizował jeszcze czeku za starcie z Mannym Pacquiao.
FOTORELACJA: PARZĘCZEWSKI vs ADAMEK

Jeśli Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO) będzie dawał takie walki jak sobotnie starcie z Tomasem Adamkiem (26-15-2, 9 KO), już wkrótce będzie zapełniał hale w Polsce. Pięściarz z Częstochowy pomimo bardzo głębokiego rozcięcia już w pierwszej rundzie, zastopował doświadczonego przeciwnika w piątej odsłonie. Oto fotorelacja z tego pojedynku.

MICHAŁ CIEŚLAK: CAŁY CZAS POZOSTAWAŁEM W TRENINGU I FORMIE

Michał Cieślak (14-0, 10 KO) za niespełna trzy tygodnie znów zjedzie głęboko pod ziemię, by w pierwszej tegorocznej walce przypomnieć się w końcu polskim kibicom. Należący do szerokiej czołówki światowej kategorii junior ciężkiej pięściarz z Radomia póki co sparował z Krzysztofem Koselą, a wkrótce przyjedzie do niego również Łukasz Zygmunt.


NA ŻYWO: FIGHTERS #4 - KOŁECKI, CIEŚLAK

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklicznego programu FIGHTERS. Czwartą edycję zaszczyci dwóch gości: Szymon Kołecki i Michał Cieślak. Zachęcamy do wzięcia udziału w programie poprzez zadawanie pytań naszym gościom na żywo podczas trwania naszego studia w Champions Sport Bar.FOTORELACJA: LEŚNIAK vs MŁODZIŃSKI

Michał Leśniak (7-1, 2 KO) wraz z Kamilem Młodzińskim (8-2-3, 5 KO) stworzyli w sobotni wieczór bardzo ciekawy spektakl. Ostatecznie po ośmiu rundach stosunkiem głosów dwa do remisu wygrał Michał. Powracamy do ich starcia za sprawą fotorelacji - zapraszamy.