Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-24

 NERY ZŁAPANY NA DOPINGU, YAMANAKA NADAL MISTRZEM?

Świeżo upieczony mistrz świata federacji WBC w wadze koguciej Luis Nery (24-0, 18 KO) został przyłapany na dopingu - poinformowała federacja WBC. Jeśli próbka B potwierdzi wyniki pierwszego badania, to jego ostatnia walka z Shinsuke Yamanaką (27-1, 12 KO) zostania anulowana, a mistrzowski pas powróci w ręce Japończyka.


WIDEO: URYWKI SPARINGU JORDAN KULIŃSKI vs DARIUSZ SĘK

Dariusz Sęk dopiero co zremisował w walce o tytuł Mistrza Polski. Z kolei Jordan Kuliński (4-0-1, 1 KO) w najbliższą sobotę spotka się z doskonale znanym na polskich ringach Białorusinem Rusłanem Rodziwiczem (14-22, 14 KO). Galę na żywo pokaże BOKSER.ORG. Na rozgrzewkę przed startem Kulińskiego prezentujemy Wam urywki jego sparingu z Sękiem w ramach obopólnej pomocy w przygotowaniach.KTO NASTĘPNY DLA CRAWFORDA?

W zeszłą sobotę niesamowity Terence Crawford (32-0, 23 KO) dokonał historycznego wyczynu, unifikując wszystkie najważniejsze pasy w dywizji junior półśredniej. Efektowne zwycięstwo przed czasem 29-letniego Amerykanina nad pochodzącym z Namibii Juliusem Indongo (22-1, 11 KO) pozwoliło czempionowi z Nebraski zawiesić na swoich biodrach trofea WBC, WBA, IBF i WBO. Ciekawe, z jaką kolejną gwiazdą skrzyżuje pięści utalentowany król limitu 63,5kg?

HUCK: MOGĘ POKONAĆ KAŻDEGO, NAWET USYKA

Już za nieco ponad dwa tygodnia w Berlinie Aleksander Usyk (12-0, 10 KO) i Marco Huck (40-4-1, 27 KO) zainaugurują zmagania w wielkim turnieju "World Boxing Super Series". Zdecydowanym faworytem tej potyczki według ekspertów i bukmacherów pozostaje co prawda Ukrainiec, ale "Kapitan Hak" zapewnia, że nie powiedział jeszcze w boksie na najwyższym poziomie ostatniego słowa.