MONROE JR: SAUNDERS NIGDY NIE WALCZYŁ Z KIMŚ TAKIM JAK JA

- On nigdy nie walczył z kimś takim jak ja. Możesz prześledzić całą listę pięściarzy, z jakimi się mierzył, a nie znajdziesz nikogo z taką charakterystyką - mówi Willie Monroe Jr (21-2, 6 KO), który już 16 września przystąpi do mistrzowskiej walki z Billy Joe Saundersem (24-0, 12 KO).

Jeszcze niedawno wydawało się, że najbliższym oponentem czempiona WBO wagi cruiser będzie Avtandil Khurtsidze, jednak Gruzin został zatrzymany przez policję i Saunders dostał zgodę na kolejną dobrowolną obronę pasa. 27-letni Brytyjczyk na oponenta wybrał sobie właśnie Monroe'a Jr, którego niedawno wprost nazwał w mediach "amerykańskim bumem". Jak zareagował na takie słowa ze strony mistrza pretendent?

- Cieszę się, że jestem w tej walce underdogiem. Teraz nie zamierzam zbyt wiele gadać, a ogień odpalę w ringu. Jego słowa tylko mnie rozgrzały. Myślę, że popełnił duży błąd, wyrażając się o mnie w ten sposób. Rozumiem jednak, że ciągle chce grać złego chłopca. Mam zamiar sprawić, by spokorniał. Zniszczę go swoją precyzją, intelektem i spokojem - skomentował "El Mongoose".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 25-08-2017 19:46:34 
Kurde mam mieszanie uczucia odnośnie tego pojedynku. Z jednej strony chciałbym żeby Monroe to wygrał, bo jest on ze swoim stylem w stanie wypunktować tego grubego cwaniaka Saundersa bez problemu. Z drugiej strony co potem, wielka unifikacja o 4 pasy i rewanż Monroe - Golovkin (oczywiście zakładającv zwycięstwo Kazacha)? No też niedobrze, bo znowu będzie świniobicie i to by się nie sprzedało. Chyba jednak lepiej byłoby żeby wygrał Saunders.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 25-08-2017 20:15:25 
Monroe ma duże szanse, Saunders będzie strasznie zagubiony po kilku rundach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.