MISTRZOSTWA ŚWIATA: POLSKI I KIWIOR POZNALI RYWALI!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Świata w boksie olimpijskim. My przywieźliśmy na turniej w Hamburgu tylko dwóch reprezentantów, gdyż w tym roku przepustką do MŚ był przynajmniej ćwierćfinał Mistrzostw Europy. Na kogo wpadli biało-czerwoni w losowaniu?

Damian Kiwior (-69kg) zakończył ME na 1/4 finału, natomiast Mateusz Polski (-64kg) wrócił do kraju z brązowym medalem. To zapewniło im awans do tego turnieju.

Polski spotka się jutro z Johnem Gutierrezem z Kolumbii. Jeśli wygra, w 1/8 będzie już na niego czekał rozstawiony z piątką w drabince Ikboljon Choldarow z Uzbekistanu.

Kiwior zaboksuje w sobotę, a naprzeciw niego stanie Tuvshinbat Byamba z Mongolii. Jeśli mistrz kraju w tym limicie awansuje dalej, w kolejnym boju czekać na niego będzie rozstawiony z trójką Parviz Baghirow z Azerbejdżanu.

Nie będzie łatwo, ale trzymamy kciuki za podopiecznych selekcjonera Karola Chabrosa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 24-08-2017 22:51:36 
jestem bardzo ciekawy czy Polskiego znowu bedzie stac tylko na jedna walke....
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 24-08-2017 22:52:23 
Na jedną ...dobrą walke!
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 25-08-2017 16:44:06 
Powodzenia dla obu! Nie ma co patrzyć w rozpiskę - wszyscy są równie groźni na mistrzostwach, Rio pokazało że to jest poziom o który rozbili się zawodowi mistrzowie świata - więc nie ma nic do stracenia pewność siebie najważniejsza i gaz do dechy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.