Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-22

 

EUBANK JR: MAYWEATHER BĘDZIE AGRESYWNIEJSZY NIŻ ZAWSZE

Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO), który przygotowuje się obecnie do zaplanowanej na 7 października walki z Avni Yilidrimem (16-0, 10 KO), miał ostatnio okazją gościć w Las Vegas na obozie przygotowawczym Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). Brytyjczyk opowiedział dziś nieco o tym, co zobaczył podczas przygotowań "Moneya" do jego kolejnego startu.GALA W RADOMIU: GRUZIŃSKI RYWAL DLA WIERZBICKIEGO

Paweł Wierzbicki (2-0, 2 KO) to bez wątpienia nasza nadzieja na sukcesy w wadze ciężkiej. Pięściarz z Sokółki w ostatnią sobotę w Międzyzdrojach w pierwszej rundzie odprawił Miszę Mankujana, a kolejny pojedynek stoczy już 9 września na stadionie w Radomiu. Dziś poznaliśmy nazwisko jego oponenta.


PAWEŁ RUMIŃSKI WRACA W ŁOMIANKACH - TYM RAZEM W WADZE ŚREDNIEJ

Paweł Rumiński (2-2, 2 KO) rozpoczął zawodową karierę od dwóch błyskawicznych i efektownych nokautów. Potem jednak zanotował dwie punktowe porażki i postanowił zmienić kategorię z super średniej na średnią. Debiut w nowym limicie już 30 września podczas gali Budweld Boxing Night w Łomiankach, organizowanej przez Mariusza Grabowskiego, przy współpracy z Andrzejem Gmitrukiem.
CZASU CORAZ MNIEJ

Jeszcze tylko do końca tygodnia można dokonywać zgłoszeń na XII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Gliwicach. Niepowtarzalna okazja, aby skonfrontować swe umiejętności z zawodniczkami reprezentującymi najodleglejsze rejony świata - na ta chwilę 26 ekip.'GOŁOTA ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED WALKĄ' - ŚWIETNA BIOGRAFIA LOU DUVY

Walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe'em w 1996 roku stawiały na nogi cały kraj. Polak, mimo że w obu pojedynkach miał przewagę, nie potrafił powstrzymać się od zadawania ciosów poniżej pasa, co za każdym razem skutkowało dyskwalifikacją. Po latach dzięki książce "Moje siedem dekad w boksie" ówczesnego trenera polskiego pięściarza, Lou Duvy, dowiadujemy się więcej o kulisach tamtych potyczek.