CZASU CORAZ MNIEJ

Redakcja, Informacja własna

2017-08-22

XII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet startują już za dwa tygodnie, lecz stale jeszcze napływają zgłoszenia - ostateczny termin upływa 25 sierpnia. Na ta chwile potwierdziło swój udział 239 reprezentantek z całego świata. To chyba najaktywniejszy turniej kobiecy na świecie, a jego renoma stale rośnie. Takiej okazji do zmierzenia się z zawodniczkami z najodleglejszych rejonów świata dawno w naszym kraju nie było, tym bardziej w wykonaniu płci pięknej.

Jest okazja aby zweryfikować swoje umiejętności, jest okazja aby kibice zobaczyli kawałek dobrego boksu w wykonaniu pań, jest okazja posłuchac i obejrzeć występy na zywo, ze znanym już chyba wszystkim hymnem dziewcząt ze śląska:

Czas sprawdzianu nadejdzie wraz z pierwszymi walkami już we wtorek 5 września w przepięknej i nowoczesnej Hali Sportowej 'Jasna 31'. Rozpiska walk >>>

Przypomnijmy, że na dzień dzisiejszy zgłosiły swój udział 239 zawodniczki reprezentujące następujące kraje: Anglia, Australia, Azerbejdżan, Białoruś, Chiny, Czechy, Finlandia, Kamerun, Kanada, Kazachstan, Kosowo, Mongolia, Niemcy, Norwegia, Indie, Walia, Rosja, Rumunia, Szkocja, Szwecja, Tajlandia. Dodajmy, że z Rosji i Anglii przybędą po dwa składy, a z Niemiec aż cztery ekipy reprezentujące różne landy. 

Dla tak ogromnej ilości zawodniczek przygotowano dobrze zorganizowane zaplecze hotelowe.

Kto by przypuszczał dekadę temu, że ten mały turniej w ciągu dekady rozrośnie się do tak wielkiej imprezy.

Kibice których nie będzie na hali czeka relacja w mediach: Telewizja Regionalna Katowice, IMPERIUM TELECOM, TV dla Ciebie i oczywiście na stronach Polskiego Związku Bokserskiego oraz BOKSER.ORG dzięki platformie telewizyjnej TylkoSport.net >>>