EUBANK JR: MAYWEATHER BĘDZIE AGRESYWNIEJSZY NIŻ ZAWSZE

Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO), który przygotowuje się obecnie do zaplanowanej na 7 października walki z Avni Yilidrimem (16-0, 10 KO), miał ostatnio okazją gościć w Las Vegas na obozie przygotowawczym Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). Brytyjczyk opowiedział dziś nieco o tym, co zobaczył podczas przygotowań "Moneya" do jego kolejnego startu.

Eubank Jr przebywał na obozie Floyda przez trzy tygodnie, zatem zdążył podpatrzeć jak wygląda dyspozycja mistrza świata pięciu kategorii wagowych tuż przed zaplanowaną na najbliższą sobotę walką z Conorem McGregorem. I jego zdaniem 40-letni Mayweather wciąż prezentuje się bardzo okazale.

- Mayweather jest w tak dobrej formie jak przed walką z Maidaną, czy pojedynkiem z Pacquiao. Nie widzę żadnej istotnej różnicy w jego sposobie treningów ani kondycji. On ani trochę nie leceważy przygotowań. McGregor nie ma żadnej profesjonalnej walki, ale nie wierzę, żeby to miało dla Floyda jakiekolwiek znaczenie. On wyjdzie do ringu tak, jakby czekała go najtrudniejsza przeprawa w karierze - relacjonuje Eubank Jr.

- Na jego obozie przygotowawczym najważniejsze jest przygotowanie fizyczne. W sobotę zobaczymy tego samego Floyda co zawsze, ale bardziej agresywnego. Z tego co widziałem i słyszałem będzie chciał dać wielkie show. Dlatego też między innymi wybrano mniejsze rękawice, on poszuka nokautu. Moim zdaniem tą walką będzie chciał zaakcentować całą swoją karierę - dodaje Brytyjczyk.

Eubank Jr został zapytany też o to, czy widzi jakiekolwiek szanse na zwycięstwo w tym starciu skazywanego na porażkę gwiazdora mieszanych sztuk walki.

- Ludzie lubią mówić, że to jest sport, że jedno uderzenie może wszystko zmienić i tak dalej. Jeśli jednak masz naprzeciw siebie takiego zawodnika jak Floyd, to nie jest to takie proste. Jego obrona jest perfekcyjna, go nie można trafić. Jeśli Conor wyjdzie do ringu z myślą, że jest w nim z niepokonanym królem p4p, to zostanie stłamszony. Jego jedyna szansa to fakt, że naprawdę w siebie uwierzy. Musi wejść między liny z myślą "jestem Conor McGregor, nie interesuje mnie kim jest ten facet, zrobię co do mnie należy i go znokautuje". Tylko wtedy może wygrać - stwierdził Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zarev
Data: 22-08-2017 21:39:45 
Eubank jest 10x trudniejszym sparing partnerem niz McGregor bedzie przeciwnikiem..
 Autor komentarza: boxing
Data: 22-08-2017 23:16:21 
Jeśli Conor pójdzie na otwartą wymianę może wygrać.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-08-2017 00:07:26 
Założę się że będzie rewanż.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-08-2017 00:17:47 
Boxing...jesli pojdzie? A ogladales kiedykolwiek w ringu fmj? On nie jest glupi, nie daje sie bezkarnie obijac i nie wchodzi w glupie wymiany.

Clev na 1000% przegrasz zaklad. Po 1 nie bedzie dyskusji w sprawie wyniku. Po 2 kto za to zaplaci 2 raz? Po 3 tym razem fmj powiedzial ze nic nie zmieni jego zdania i wierze w to.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.