MALIGNAGGI: ŚWIAT BOKSU ŚMIEJE SIĘ Z McGREGORA

Po ostatnich wydarzeniach Paul Malignaggi nie ma wiele dobrego do powiedzenia na temat Conora McGregora. - Świat boksu się z niego śmieje i jest coraz gorzej z każdym kolejnym nagraniem z jego treningu, które zostaje opublikowane - mówi.

Malignaggi był sparingpartnerem mistrza UFC, ale opuścił jego obóz po publikacji ukazujących go w niekorzystnym świetle materiałów, z których wynika, że McGregor nad nim dominował, a nawet posłał go na deski.

- Niczym mnie trafił w tej wymianie. Możecie sobie myśleć, że coś doszło celu, ale to nieprawda. Po takim otarciu nie ma mowy o nokdaunie - stwierdził były bokserski mistrz dwóch kategorii wagowych, który dzisiaj przebywa już na emeryturze.

"Magik" zasugerował, że McGregor powinien się wstydzić, że ktoś taki jak on, "kto dopiero co podniósł się z kanapy", w ogóle wytrzymał z nim dystans dwunastu rund.

- Ten gość żyje w alternatywnej rzeczywistości, w której rani ludzi swoimi ciosami. Nieraz zastanawiam się, czy on rzeczywiście jest tak głupi, czy może tylko udaje - oznajmił.

W swoim bokserskim debiucie McGregor zmierzy się w nocy z soboty na niedzielę z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO). Pojedynek odbędzie się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Luton
Data: 22-08-2017 12:43:02 
ten gość już do końca życia będzie przeżywał tamten sparing
 Autor komentarza: ArturoGatti
Data: 22-08-2017 12:53:46 
Moim zdaniem bokserskie srodowisko,a nawet sportowe smieje sie z Pauliego ,juz pomijajac sam fragment sparingu bo to tylko fragment,ale ta jego bolaczke i bol tylka.Swoja droga caly czas sie zastanawiam dlaczego ekipa mcgregora wybrala Malignianiego na sparingpartnera ?slaba imitacja mayweathera
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 22-08-2017 13:00:07 
Śmieją to się z ciebie Pauli, w przerwach wyją do księżyca że to nie oni dostaną 100 mln dolarów.
 Autor komentarza: Squirt
Data: 22-08-2017 13:50:16 
Hahahahaha a Magligagli cały czas wałkuje jeden temat - tamtego sparingu i swoich desek - żenada
Widać że Paulie pewnie dostał łomot i urażona duma że jak to ? położył go na deski gość z MMA...

Facet zapomniał już o tym że jest na emeryturze i nie ćwiczy.
Nie widzę w MaKKK Gregorze nawet średniej klasy pięściarza ale facet cały czas trenuje i nie można mu odmówić nieprzeciętnej sprawności fizycznej oraz ogólnej siły.

Magligagli sam pod sobą dołek kopie tymi monotematycznymi wypowiedziami na temat tego sparingu, o którym już każdy zapomniał oprócz Magligagliego.
 Autor komentarza: Mgrinz
Data: 22-08-2017 19:38:05 
Wczuj sie jeden z drugim przyglupy czemu gosc tak przeżywa ten sparing. Byl zasluzonym bylym mistrzem z dobrym rekordem, a tu taka plotka jakoby McGregor go tłukł psuje mu mocna reputacje i pamiec o nim. Pewnie te sparingi wygladaly zgola inaczej, mozliwe nawet ze wiekszosc sparingu Malignaggi robil Irlandczyka jak chcial, a tu zmontowano krociutenkie filmiki jak to go niby McGregor nie 'znokdaunował' (fejk) i gosc ma mocno nadszarpnieta reputacje
 Autor komentarza: Mgrinz
Data: 22-08-2017 19:40:20 
Powiem wiecej, ja jestem przekonany, ze Malignaggi przeżywa ten sparing wlasnie dlatego, ze zdecydowana wiekszosc czasu pewnie robil boksersko McGregora jak chcial
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.