Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-11

 CASTILLO DLA WRACAJĄCEGO ALEXANDRA

Devon Alexander (26-4, 14 KO) był szykowany na wielką gwiazdę ringów zawodowych, jednego z liderów zestawienia P4P, ale gdy już został mistrzem świata drugiej kategorii, jego życie prywatne się posypało, zdrowie również nie dopisywało, a on bardzo obniżył loty. I o ile jeszcze można było zaakceptować porażkę z Amirem Khanem w 2014 roku, to już wpadka z Aaronem Martinezem w 2015 roku wyraźnie podcięła mu skrzydła.


ANDREW TABITI: CHCĘ ZAJĄĆ MIEJSCE CUNNINGHAMA

Andrew Tabiti (14-0, 12 KO) nie tylko stanie przed najtrudniejszym zadaniem w karierze, mając za rywala Steve'a Cunninghama (29-8-1, 13 KO), ale dodatkowo właśnie ten pojedynek otworzy relację PPV gali Mayweather Jr vs McGregor, która zapewne zgromadzi przed telewizorami miliony kibiców. Nic więc dziwnego, że dla niepokonanego Amerykanina to wyjątkowy wieczór.

ZA PIĘĆ TYGODNI POWRÓCI JEWGEN CHYTROW

Jewgen Chytrow (12-1, 10 KO) to były mistrz świata w boksie olimpijskim. Szybko miał stać się nową gwiazdą wagi średniej, kolejnych rywali łatwo odprawiał, ale w połowie stycznia doznał niespodziewanej porażki z Immanuwelem Aleemem. Teraz wraca z nowymi nadziejami.