Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-17

 PBN7: UDERZENIE TRZECIE - BRODNICKA vs REYES

Jedyne kobiece pięściarskie zestawienie gali Polsat Boxing Night 7  Nowe Rozdanie będzie również pierwszą konfrontacją przedstawicieli dwóch innych nacji. Niepokonana Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO) zmierzy się z trzykrotną pretendentką do tytułu mistrzyni świata Marisol Reyes (15-10-1, 8 KO). Zdecydowaną faworytką jest Polka.

WASZYM ZDANIEM: WARD vs KOWALIOW 2

Już wkrótce wszystko będzie jasne. Na gali HBO PPV w Mandalay Bay w Las Vegas Andre Ward (31-0, 15 KO) przystąpi do pierwszej obrony tytułów mistrza świata federacji WBA Super, WBO i IBF kategorii półciężkiej. Jego rywalem będzie były posiadacz tych tytułów Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO), który w listopadzie przegrał z Amerykaninem po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów.WIDEO: KOWALIOW I WARD W FORMIE PRZED REWANŻEM!

Już tylko godziny dzielą nas od wyczekiwanego rewanżu Siergieja Kowaliowa (30-1-1, 26 KO) z Andre Wardem (31-0, 15 KO) za kontrowersyjny werdykt z zeszłego roku. Rosjanin chce pomścić i zmazać jedyną plamę w rekordzie i odzyskać pasy WBA/WBO/IBF wagi półciężkiej. Amerykanin zaś zapowiada, że tym razem nie pozostawi już żadnych wątpliwości. Obaj prezentują się znakomicie - poniżej zapis wideo z ceremonii ważenia. Transmisja od 3:00 na antenie Polsatu Sport.


PARSZYWA DWUNASTKA - NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNI 2017

Co dwa lata publikujemy na BOKSER.ORG ranking dwunastu najbardziej niebezpiecznych pięściarzy świata. Nie obowiązuje w nim podział na kategorie wagowe, kryteria stanowią siła oraz technika pojedynczego ciosu, umiejętność kończenia walk i stopień zagrożenia dla rywali ze swojego limitu. Oto parszywa dwunastka Anno Domini 2017.FOTORELACJA: ŁUKASZ JANIK SZYKUJE SIĘ NA BALSKIEGO #PBN7

Już za tydzień Polsat Boxing Night 7! Jedną z ciekawszych walk może być starcie w wadze junior ciężkiej pomiędzy Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO) a Adamem Balskim (9-0, 7 KO). Łukasz wraca po dwuletniej przerwie, ale trzeba dodać, że w ostatnim starcie boksował... o tytuł mistrza świata. Wczoraj odwiedziliśmy Janika i trenującego go Macieja Zegana. Obejrzyjcie ich wspólny trening za sprawą naszej fotorelacji.

WAŻENIE: BIWOL vs AGNEW

Być może Dimitrij Biwol (10-0, 8 KO) zastąpi na tronie wagi półciężkiej Kowaliowa i Warda. Póki co zaboksuje przed nimi, mierząc się z cenionym Cedrikiem Agnew (29-2, 15 KO). Poniżej ceremonia ważenia obu pięściarzy.WAŻENIE: RIGONDEAUX vs FLORES

Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO) to jeden z najwybitniejszych pięściarzy bez podziału na kategorie. Dziś w nocy przystąpi do obrony pasa WBA wagi super koguciej, walcząc z groźnym Moisesem Floresem (25-0, 17 KO). Poniżej zapis wideo z ceremonii ważenia.


ŁUKASZ JANIK: CHCIAŁBYM, ŻEBY KOWNACKI SKOPAŁ DUPĘ SZPILCE!

Łukaszowi Janikowi (28-3, 15 KO) pozostał już tylko tydzień do walki z Adamem Balskim. W ramach przygotowań na moment pojawił się w Łomnicy, gdzie sparował z Adamkiem. Na tym samym obozie podpatrywał również Adama Kownackiego, który 15 lipca skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką. Wbrew temu, co sądzi większość, pięściarz z Jeleniej Góry wcale nie skreśla szans Kownackiego w tej potyczce.