LAMPLEY: McGREGOR WALCZY Z KONTRY, TAK MAYWEATHERA NIE POKONA

Jim Lampley, wieloletni komentator telewizji HBO, nie daje Conorowi McGregorowi szans w walce z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) nie tylko z uwagi na to, że Irlandczyk nigdy nie boksował w ringu zawodowym, ale i na styl, jaki prezentuje.

McGregor słynie wprawdzie z dobrej stójki w oktagonie, lecz daleko mu do poziomu najlepszych bokserów globu. Poza tym, zwraca uwagę Lampley, Irlandczyk nie walczy w sposób, którym można cokolwiek ugrać w starciu z kimś takim jak Mayweather.

- Ta walka jest całkowicie bez znaczenia. Zawsze powtarzałem, że żaden zawodnik MMA nie pokona Floyda Mayweathera w walce bokserskiej, ale teraz jestem tego jeszcze bardziej pewien niż 24 godziny temu. To dlatego, że dowiedziałem się, iż styl walki McGregora zupełnie nie nadaje się do pojedynku z Mayweatherem. On nie atakuje, w naturze ma walkę z kontry. Stoi i czeka na atak przeciwnika, próbuje go znokautować jednym ciosem. Ale Floyd Mayweather nie będzie go przecież atakować! Jak sobie chce stać i patrzeć na Floyda, to Floyd też będzie stać i patrzeć na niego - stwierdził amerykański komentator.

- Żaden boksujący z kontry zawodnik nigdy nie sprawił Mayweatherowi problemów. Jedyni zawodnicy, z którymi miał problemami na dłuższą metę, to Jose Luis Castillo i Marcos Maidana, dwaj śmiali brawlerzy, którzy spychali go na liny i wyprowadzali po 75-80 ciosów na rundę, licząc, że czymś trafią. McGregor tak nie walczy. Koniec końców będzie to więc jeszcze gorsza walka, niż myślałem - dodał.

Pojedynek Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: psychox
Data: 17-06-2017 15:52:02 
Ale bylaby porazka - najtansze bilety po $2000 a tu panowie wchodza na ring, kicaja wkolo siebie i nic sie nie dzieje. I tak 12 rund... :) Zreszta podobnie bylo przeciez przed walka z Mannym - tez wielke nadzieje na super fight a jak wyszlo to wiemy sami. Obejrze te walke na drugi dzien z YouTube'a.

O wiele ciekawsza walka dzis w nocy i w niej powinny byc takie gaze.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 17-06-2017 16:59:50 
Autor komentarza: psychox
Obejrze te walke na drugi dzien z YouTube'a.


Ta,jasne,każdy kto tak pisze,tak naprawde to wezmie dzien wolny w pracy aby zobaczyc ten cyrk haha
 Autor komentarza: KWAZIMODO
Data: 17-06-2017 17:54:10 
Floyd to geniusz zawalczy z tym rudym zerem w boksie i zgarnie hajs jak za Pacmana hahahaa.
Connor był zerem na tle Diaza w stójce co zrobi z nim Floyd? Zrobi z niego własną dziwke w ringu.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 17-06-2017 19:03:54 
psychox
Ej, no nie porównuj tego do walki z Pacmanem. Tam było tak, jak się spodziewaliśmy - dwóch mega mistrzów, którzy o boksie (i sobie) wiedzą wszystko staje naprzciwko siebie. Każdy walczył ostrożnie i walka była dla koneserów, sztuczki i akcje, które dopiero widać na powtórkach w zwolnionym tempie. Było do przewidzenia, że to będzie trwało 12 rund i miało taki przebieg.
Tutaj to będzie... no po prostu... :) Manny stąpał po polu minowym, wiedział, by uważać, co robić, jak robić itd. No a z kolei ten Irlandczyk ile może zrobić błędów, które Floyd wykorzysta? I jak często będzie je robił? Za każdym razem kiedy ruszy ręką? :D
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-06-2017 21:25:54 
Conor to fenomen w mma, ale boksersko to dziad. Wiadomo, ze to skok na kase jakiej obaj nie zarobili(by) nawet na 20 walkach. Ogladanie tej walki nie ma najmniejszego sensu nawey z yt dzien pozniej ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.